Ekwipunek

Przewodnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

W trakcie swoich wędrówek po Królestwach Północy Geralt natknie się na ogromną liczbę różnorakich przedmiotów. Miecze, pancerze, kamienie runiczne, eliksiry, alkohole, jedzenie... To tylko część ogromnej bazy łupów, jakie mogą znaleźć się w posiadniu Białego Wilka. Niniejszy artykuł przedstawia niemal każdy z nich, włącznie ze statystykami przedmiotu oraz miejscem, gdzie można go zdobyć. Trzeba jednak pamiętać, że ogromna część łupów jest przydzielana losowo, dlatego nie sposób określić ich dokładnej lokalizacji. Część przedmiotów można nabyć u lokalnych handlarzy i rzemieślników, lecz także i tutaj nie można zapominać, że asortyment kupca jest zazwyczaj powiazany z poziomem doświadczenia postaci. Niektórych sprzedawców warto zatem odwiedzać regularnie, ponieważ z biegiem czasu ich oferta będzie stawać się coraz bardziej atrakcyjna - szczególnie dla tych, którzy poszukują rzadkich przedmiotów.

Rzadkość występowania przedmiotu jest jednym z jego kluczowych atrybutów, ponieważ przekłada się bezpośrednio na jego parametry. Najczęściej można natrafić na przedmioty "zwykłe", lecz są one dość słabe. Lepsze. lecz znacznie rzadsze, są przedmioty "magiczne" i "mistrzowskie". Zdecydowanie najlepsze statystyki posiadają "unikaty" oraz "rzemieślnicze" elementy ekwipunku. Te pierwsze są przypisane do konkretnych zadań lub skrytek i dostępne dopiero dla wysokopoziomowych postaci. Z kolei przedmioty "rzemieślnicze" to takie, które należy stworzyć w prcoesie rzemiosła, zdobywając uprzednio schemat i niezbędne materiały.

BrońPancerzAlchemiaRzemiosłoWyposażenie koniaInne

Broń

Pancerz

Alchemia

Rzemiosło

Wyposażenie konia

Inne


Mrozie


Opublikowano:

Zobacz komentarze ()
Ostatnia aktualizacja:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.