DLC

Przewodnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekał się całkiem pokaźnego wsparcia w zakresie DLC: grę wzbogacono o dwa całkiem duże dodatki fabularne oraz szereg darmowych mini-rozszerzeń, zawierających m.in. nowe zadania i przedmioty. Szczegółowe informacje na temat każdego z nich znajdziecie w niniejszym artykule.

Serca z kamienia

Geralt musi stawić czoło kolejnym wyzwaniom, a tym razem na jego drodze staną Gaunter O'Dim, znany też jako Pan Lusterko, oraz Olgierd von Everec, bezlitosny przywódca bandy rozbójników, który w tajemniczy sposób zyskał dar nieśmiertelności. Dodatek Serca z kamienia to ponad 10 godzin nowych przygód, a także nowe postaci, wątek romansowy, potężni przeciwnicy, oraz opowieść, której kształt znów nadadzą decyzje podejmowane przez gracza.

Krew i wino

W kolejnym fabularnym dodatku do Wiedźmina 3 Geralt wyrusza do Toussaint — odległego, niemal bajkowego księstwa, które nie zaznało wojny z Nilfgaardem, lecz boryka się ze znacznie innym problemem: bestią terroryzującą mieszkańców. Krew i wino wprowadza do gry zupełnie nową, rozległą krainę, ciekawe postaci i potężne potwory — to ponad 20 godzin przygody pełnej mrocznych tajemnic, niespodziewanych zwrotów akcji, romansów i intryg.

Darmowe DLC

Zaraz po premierze Wiedźmina 3 CD Projekt RED rozpoczęło proces wydawania darmowych mini-DLC. W sumie uzbierało się ich 16, a każdy nowy gracz może pobrać je za darmo w formie pakietu darmowych dodatków - bez względu na to, czy gra poprzez Steam, GOG czy inną platformę.

Szczegółowe informacje o każdym z szesnatu DLC znajdziecie pod poniższymi linkami:


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.