Zaproszenie od Keiry Metz

Solucja i poradnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wstęp

Zadanie to otrzymasz automatycznie po ukończeniu misji Magiczny kaganek.

 

Opis

Przy rozstaniu w elfickich ruinach Keira wyrazi nadzieję, że jeszcze się spotkacie, a Geralt nie byłby sobą, gdyby nie skorzystał z takiej okazji. Udaj się zatem do chaty czarodziejki pod wsią Podgaje i porozmawiaj z nią.

Keira ponownie poprosi cię o pomoc. Tym razem chodzi o zdjęcie klątwy z położonej w centrum jeziora Morzycko wyspy Kłomnica. Legedna głosi, że przed wojną miejscem tym zarządzał niejaki Wszerad, ale po tym, jak dość brutalnie obszedł się z miejscową ludnością, miejsce stało się nawiedzone. Wieśniacy często proszą czarodziejkę, by usunęła klątwę, jednak wyprawa kobiety na wyspę zakończyła się fiaskiem. I tutaj na scenę wchodzisz ty, bowiem Keirze zależy na tym, by lokalna społeczność nie zaczęła wątpić w jej "cudowne moce".

Aby wykonać misję, będziesz musiał porozumieć się z umarłymi, dlatego Keira wręczy ci wydobyty z elfickich ruin Magiczny kaganek. Dokładnie wypytaj o jego działąnie. To jednak nie wszystko. Aby ułatwić komunikację, czarodziejka podaruje ci Ksenogloz, czyli magiczne urządzenie o działaniu zbliżonym do... telefonu. Keira pozwoli ci również skorzystać z własnej łódki, żebyś nie musiał płynąć na Kłomnicę wpław.

Tak wyposażony i doinformowany możesz już wyruszać w nieznane. Niniejsze zadanie dobiegnie konca, a jego miejsce zajmie inne - Mysia wieża.


Mrozie


Opublikowano:

Zobacz komentarze ()
Ostatnia aktualizacja:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.