Gry: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Będziesz tropił przestępców w wirtualnych światach. Bogatych, zepsutych biznesmenów, matek, które chcą lepszego życia dla swoich dzieci, lub korporacje z planami przepisania ludzkości na nowo. Czy działają samotnie, czy też są tylko marionetkami? Co oznacza dla ciebie lub dla nich "szczęśliwe zakończenie"? Każda decyzja, którą podejmujesz, kształtuje świat gry i osobowość twojej postaci.

Królestwo Myrtany zostało najechane przez nieprzejednaną hordę orków. Król Rhobar II potrzebuje dużych ilości magicznej rudy, aby wykuwać potężne bronie i wykorzystuje wszystkich dostępnych więźniów do pracy w kopalniach Khorinis. Aby uniemożliwić im ucieczkę, monarcha prosi swoich najlepszych magów o stworzenie magicznej bariery. Jednak coś idzie nie tak.

Siedem Królestw drży w posadach. Starkowie i Lannisterowie spiskują przeciw sobie, a i nie można zapomnieć Baratheonach. Kiedy jednak wielcy Westeros szczerzą kły, maluczcy nie wstrzymują oddechu, bo mają własne problemy. Mors Westford służy w Nocnej Straży, zaś Alester Sarwyck po powrocie z dalekich ziem musi zająć się spuścizną po ojcu. Obaj zostaną wplątani w intrygi, które niejednego by złamały.

Przemierzaj nowe ziemie na odległej wyspie przepełnionej magią, bogactwami, zapomnianymi tajemnicami i fantastycznymi stworami. Ukształtuj los tego nowego świata, pielęgnując relacje z towarzyszami i całymi frakcjami lub zdradzając sojuszników. Korzystając z dyplomacji, podstępu i siły, zostań częścią dynamicznego świata i wpłyń na jego losy i historię. Doświadcz klasycznej rozgrywki RPG, wykonując zadania i osiągając cele na rozmaite sposoby – poprzez walkę, dyplomację lub podstęp.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »