Gry: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Brak opisu niniejszej gry.

Sacred 3 to klasyczna, zręcznościowa gra akcji RPG typu hack'n'slash, skoncentrowana na współpracy zarówno w trybie offline (2 graczy), jak i w Internecie (4 graczy). Gra oferuje różne klasy postaci, takie jak Serafia, Ankaryjka, Khukuri i Safiri, a także wprowadza nową – Malakhima. Każdy bohater posiada swoje unikalne umiejętności i bronie, które można ulepszać, aby dopasować do własnego stylu walki gracza.

Brak opisu niniejszej gry.

6 grudnia 2158 roku. Przejmujesz rolę dowódcy jednostki humanoidów, udając się w tajną misję, aby uratować ocalałych i uciec z ośrodka badawczego na Marsie, który nagle stracił kontakt. Walka w formacji w czasie rzeczywistym Zaangażuj się w strategiczną walkę, w której kontrolujesz czterech humanoidów na siatce 3x3, podejmując decyzje w czasie rzeczywistym dotyczące ich działań.

Brak opisu niniejszej gry.

SEVEN: The Days Long Gone to izometryczne RPG w 3D, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować sandboksowy świat Imperium Vetrall. Wprowadzone do gry poruszanie się systemem parkourowym nie tylko pozwala graczom na swobodne omijanie przeszkód niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, ale również redefiniuje założenia rozgrywki klasyczne dla tego gatunku. Akcja gry toczy się wiele lat po tym, jak świat SEVEN został dotknięty apokalipsą.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »