Gry: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Operencia: The Stolen Sun zawiera wszystko co kochacie w klasycznych, pierwszoosobowych grach dungeon-crawlers, gdzie tradycyjna rozgrywka RPG z systemem turowym została dostosowana do obecnych trendów. Zbierz drużynę niepowtarzalnych postaci i poprowadź ją przez świat inspirowany środkowoeuropejską mitologią, w którym historia spotyka się z legendą. Silnik Unreal Engine 4 zapewnia zapierające dech w piersiach lokalizacje, od klasycznych grobowców i lochów, po zaczarowane zamki i miedziane lasy.

Orcs Must Die! Unchained przenosi fanów wielokrotnie nagradzanej gry Orcs Must Die! w nowy wymiar multiplayer. W grze czeka na Ciebie więcej wyzwań niż kiedykolwiek w historii serii. Pułapki są brutalniejsze, a Twoi przeciwnicy bardziej żądni krwi. Pokaż zatem swoje umiejętności w wirtualnym naparzaniu się i połącz się z najlepszymi rzeźnikami orków, jakich zdołasz znaleźć.

Las Nibel umiera. Po tym jak potężna burza wywołuje serię katastrofalnych w skutkach zdarzeń, Ori musi udać się w podróż i znaleźć w sobie odwagę, by stawić czoła mrocznej nemezis i ocalić las Nibel. „Ori and the Blind Forest” to opowieść o osieroconym chłopcu, którego przeznaczeniem są heroiczne czyny, przedstawiona w wizualnie olśniewającej platformowej grze akcji autorstwa Moon Studios.

Brak opisu niniejszej gry.

Brak opisu niniejszej gry.

Walczyliście w całej krainie i związaliście się z ulubioną frakcją. Teraz ponownie zanurzcie się w świecie Aurai i poznajcie nowe elementy bezkompromisowego dodatku DLC „Soroborczycy” do gry OUTWARD. Dodatek „Soroborczycy” jest po brzegi wypełniony świeżą zawartością dającą nowe wrażenia z gry. Od teraz znacznie większym zmartwieniem będzie śmierć z głodu, odwodnienie, utrata plecaka i… cóż, wszystko inne! Od nowych umiejętności, zaklęć, nowej klasy broni (rękawice) po przerażające lochy i krwiożercze stworzenia – świat Aurai zapewni wam zajęcia na długo! ZepsuciePoziom zepsucia wpływa na postać na kilka sposobów, a bez odpowiednich działań może doprowadzić do przedwczesnej śmierci.

Brak opisu niniejszej gry.

Walcz o lepsze jutro Żołnierze, naukowcy, awanturnicy i odmieńcy. W obliczu globalnego konfliktu powołano do życia międzynarodową grupę do zadań specjalnych, złożoną z bohaterów, którzy połączyli siły, aby przywrócić pokój w rozdartym wojną świecie. Nazywała się... Overwatch. Bohaterowie ci położyli kres konfliktowi i w kolejnych dziesięcioleciach przyczynili się do utrzymania pokoju.

Brak opisu niniejszej gry.

Strony: 1