Gry: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Warcraft® III: Reforged™ to całkowicie odświeżona wersja klasycznej gry strategicznej czasu rzeczywistego. Poznaj niesamowite początki świata Warcraft, które oczarują cię, jak nigdy dotąd.  Azeroth stworzone na nowo Korzystając z najnowocześniejszych technik modelowania i renderowania, przerobiliśmy od podstaw każdego bohatera, jednostkę, budynek i miejsce z Warcraft III.

Wejdź do świata Warcrafta, mitycznej krainy, w której opętani żądzą krwi orkowie i szlachetni ludzie walczą o przetrwanie i dominację. Korzystając z pomysłowego uzbrojenia i potężnej magii, te dwie frakcje ścierają się w walce, w której liczy się spryt, intelekt oraz brutalna siła. Zniszcz hordy orków lub zmiażdż słabych ludzi... wybór należy do ciebie.

Brak opisu niniejszej gry.

Misja The War Within, której produkcję ujawniono podczas konwentu TennoCon 2016, wyśle graczy w przejmującą podróż do fortecy królowej Grineer, gdzie gracze zmierzą się z granicami własnych możliwości z wolna odkrywając kolejne tajemnice o przeszłości Tenno i ich prawdziwych zdolnościach. Poza nową, filmową w swym rozmachu misją, dodatek zawierać będzie także nowe bronie, wrogów oraz kilka sekretów, które na światło dzienne wyjdą dopiero bliżej terminu premiery.

Pierwszy duży dodatek DLC do wysoko ocenianej, turowej gry taktycznej RPG przyniesie ze sobą ekscytujące nowe misje, potężną, dodatkową klasę postaci oraz całkowicie nowe sposoby na eksterminację sił Nurgle’a. Dzięki DLC uwolnisz niszczycielską siłę legendarnego Drednota, wzmocnisz grupę uderzeniową o budzącego terror Zbrojmistrza oraz zdobędziesz niezwykłe nagrody przez podejmowanie dodatkowych wyzwań na mostku Zgubnego Edyktu.

Wykonaj wyrok Imperatora i zmierz się z nowym galaktycznym zagrożeniem. Pakiet „Execution Force” wprowadza do gry Officio Assassinorum – śmiertelnie niebezpieczny, tajny elitarny oddział zdolny do likwidacji celów wysokiego priorytetu z chirurgiczną precyzją. Wykorzystaj jego niezrównane zdolności działania w ukryciu i śmiercionośny arsenał, aby przechylić szalę zwycięstwa w starciu z nowym zagrożeniem – kopcem Tentarus.

W tej szybkiej taktycznej turowej grze RPG pokierujesz najwspanialszą bronią ludzkości – Szarymi Rycerzami. Pozbądź się plagi atakującej całą galaktykę w pełnej rozmachu fabularnej kampanii, wykorzystując taktykę i talenty spersonalizowanego oddziału Łowców Demonów. Stwórz własnych czempionów Szarzy Rycerze to najwspanialsza broń ludzkości. Tajemniczy, niezwykle potężny zakon Kosmicznych Marines zaprzysiężony do wyplenienia zepsucia, czyli legendarni Łowcy Demonów, z poświęceniem zwalczają popleczników Chaosu.

Bracia! Wojna was wzywa. Czy odpowiecie? Po raz pierwszy w historii, dołącz do ulubionych frakcji w najdzikszych i najbardziej realistycznych bitwach świata Warhammer 40,000, jakie kiedykolwiek pojawiły się w grze z gatunku strzelanek. Wybierz jedną z czterech frakcji w 41. tysiącleciu i walcz o kontrolę nad polem nieustającej bitwy. Walcząc na całej planecie, w epickich bitwach zdobywasz terytorium oraz personalizujesz i ulepszasz swoje postacie poprzez rozbudowany system awansów, zgodny z kanonem Warhammera 40,000.

KAMPANIA JEDNEGO GRACZA Z dala od przewodniego światła Boga-Imperatora, rozrywany przez odrażające burze zniekształcające rzeczywistość, Sektor Caligari powoli gnije od środka, skażony przez Bóstwa Chaosu. Zrób w nim porządek z pomocą najpotężniejszych agentów Imperium Ludzi! Warhammer 40,000: Inkwizytor – Martyr to zatrważająca gra akcji-RPG osadzona w pełnym przemocy 41.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »