Gry: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Brak opisu niniejszej gry.

W roku 2148 rasa ludzka rozpoczęła szybką ekspansję kosmosu. Wkrótce zaczęła pełnić jedną z wiodących ról w galaktyce. Nikt tak jak ludzie, nie potrafi wywoływać wojen i zawierać korzystnych sojuszów. Komandor Shepard dowodzi dumą floty międzygwiezdnej „SSV Normandia”. Zadaniem Sheparda jest powstrzymanie armii na której czele stoi zbuntowany były agent Saren, który za cel stawia sobie zniszczenie rasy ludzkiej.

Dwa lata po tym, jak Komandor Shepard odparł inwazję Żniwiarzy planujących zniszczenie całego organicznego życia, pojawia się nowe, tajemnicze niebezpieczeństwo. Na obrzeżach zbadanego kosmosu znikają całe ludzkie kolonie. By powstrzymać to przerażające zjawisko, Shepard musi współpracować z organizacją Cerberus – bezwzględną grupą walczącą o przetrwanie ludzkości.

Brak opisu niniejszej gry.

Mass Effect: Andromeda zabiera graczy poza Drogę Mleczną, do Andromedy. Czeka ich tam walka o nowy dom we wrogim środowisku, w którym to MY jesteśmy obcymi. Graj jako Pionier przewodzący oddziałowi szkolonych przez wojsko badaczy i korzystaj z rozbudowanych systemów rozwoju i personalizacji postaci. Oto kolejny rozdział w dziejach ludzkości. Wybory gracza zdecydują, czy zdołamy przetrwać w galaktyce Andromedy.

Brak opisu niniejszej gry.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »