Gry: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Brak opisu niniejszej gry.

Revelation Online to zapierający dech w piersi tytuł z gatunku MMO. Gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Doświadczą przy tym zupełnej wolności dzięki latającym wierzchowcom, zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy. Główne cechy Revelation Online: Absolutna wolność odkrywania świata gry – leć, skacz, jedź wszędzie, gdzie chcesz! Piękny, trwały i otwarty świat: setki zapierających dech w piersi lokacji o różnej tematyce i warunkach atmosferycznych.

Brak opisu niniejszej gry.

Zanurz się w mrocznej, atmosferycznej krainie fantasy, gdzie każdy wybór ma swoje konsekwencje. W epickim świecie Risen, wypełnionym po brzegi tajemniczymi trzęsieniami ziemi, przerażającymi potworami oraz niewyobrażalnymi skarbami, zapisz swoje imię w historii za pomocą miecza, naucz się sztuki walki laską lub zostań potężnym magiem. Niezliczone zadania poboczne oraz stwory do odkrycia.

Kilka trudnych lat minęło od czasów, gdy Bogowie odwrócili się od śmiertelników a z czeluści swoich więzieńpowstali tytani, zostawiając za sobą tylko popiół i zgliszcza. Są jednak na świecie miejsca nie tknięte wojenną pożogą - w tym położona na południowym krańcu Starego Imperium „Kryształowa Twierdza" w Calderze. Choć forteca jest siedzibą Inkwizycji, zapewnia też schronienie okolicznym mieszkańcom, przerażonym nieustannymi atakami morskich potworów.

Piranha Bytes, twórcy serii Gothic i Risen, wracają do korzeni z nową, klasyczną grą fabularną. Risen 3: Władcy tytanów wciąga gracza w ręcznie tworzony, pełen surowego uroku świat, w którym każda decyzja wpływa na bieg fabuły. Premierę gry Risen 3: Władcy tytanów zaplanowano na sierpień 2014 roku dla Xbox 360 - systemu gier wideo i rozrywki firmy Microsoft, komputerowego systemu rozrywki PlayStation®3 oraz komputerów PC z systemem Windows.

Brak opisu niniejszej gry.

Strony: 1 2