Gry: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Igraj z przeznaczeniem legend, tocząc strategiczną i wyrozumowaną walkę, w której od układu twoich kart zależy czyjeś życie. Pokonaj rywali, rozwijaj swoją talię, opanowuj strategie, zdobywaj nagrody i dostosowuj swoje legendy, stale przerabiając swoją historię w Chronicle. Chronicle: RuneScape Legends to wyjątkowa, strategiczna wariacja na temat karcianek. Twórz swoją spektakularną opowieść, walcz z przeciwnikami o złoto oraz premie i zmierz się z unikatową formułą karcianej rywalizacji gracz kontra gracz.

Brak opisu niniejszej gry.

Clockwork Revolution to zaginająca czas steampunkowa gra RPG z perspektywy pierwszej osoby. Po natknięciu się na niesamowity wynalazek, który pozwala ci podróżować w przeszłość, odkrywasz, że miasto, które nazywasz domem — tętniąca życiem, zasilana parą metropolia Avalon — zostało starannie przebudowane dzięki zmianie wydarzeń historycznych. Cofając się do kluczowych momentów, twoje interakcje i wybory będą miały znaczący wpływ na głęboki, oparty na narracji świat i postacie Avalonu, powodując niespotykane dotąd zmiany i reakcje.

Brak opisu niniejszej gry.

Brak opisu niniejszej gry.

Jesteś wygnańcem, wyrzutkiem i pariasem, skazanym na tułaczkę po barbarzyńskich pustkowiach, gdzie słabych się zabija, a przetrwać mogą tylko najsilniejsi. Musisz walczyć o przetrwanie, budować i podbijać – w pojedynkę albo w grze wieloosobowej, na serwerach publicznych i prywatnych. W obliczu głodu, pragnienia i samotności, pierwszą walkę stoczysz z ciężkimi warunkami świata gry.

Isle of Siptah to ogromny dodatek do survivalowej gry Conan Exiles, zawierający nową rozległą wyspę do eksploracji, nowych groźnych przeciwników do zabicia, nowe elementy budynków i zupełnie nowe funkcje rozgrywki. Na tajemniczą Wyspę Siptaha trafiasz jako samotny rozbitek. Poza strzępami ubioru nie masz nic, zaczynasz więc od wykonania niezbędnych do przetrwania narzędzi.

Brak opisu niniejszej gry.

Strony: 1 2