Conan Exiles

Podstawowe informacje

Jesteś wygnańcem, wyrzutkiem i pariasem, skazanym na tułaczkę po barbarzyńskich pustkowiach, gdzie słabych się zabija, a przetrwać mogą tylko najsilniejsi. Musisz walczyć o przetrwanie, budować i podbijać – w pojedynkę albo w grze wieloosobowej, na serwerach publicznych i prywatnych.

W obliczu głodu, pragnienia i samotności, pierwszą walkę stoczysz z ciężkimi warunkami świata gry. Poluj na zwierzynę lub zadowalaj się resztkami. Ścinaj drzewa, wydobywaj minerały i zbieraj zasoby, aby tworzyć broń i narzędzia. Zbuduj schronienie, aby przetrwać porywiste burze piaskowe przetaczające się przez spaloną słońcem pustynię. Przemierzaj olbrzymi, jednolity świat w pojedynkę lub połącz siły z innymi graczami, aby budować całe osady i warownie, których będzie trzeba bronić przed bezwzględnymi najeźdźcami.

Dołącz do bitwy i wydaj wojnę swoim wrogom, burząc mury ich warowni i najeżdżając na ich miasta. Składaj graczy wroga w ofierze na ołtarzach bogów i zmień równowagę sił na swoją korzyść. Uwolnij swój gniew w krwawych, dynamicznych walkach i zadawaj śmiertelne ciosy w strugach krwi, przy trzasku łamanych kości, podziwiając odcinane głowy i kończyny.

Jesteś wygnańcem, ale i kowalem własnego losu. Kim zostaniesz? Wojownikiem? Myśliwym? Budowniczym... a może królem?

PRZETRWAJ W UNIWERSUM CONANA
Wydaje ci się, że znasz się na survivalu? Spróbuj przetrwać w dzikim świecie Conana Barbarzyńcy! Zaczynasz, nie posiadając nic poza silnymi rękami i podartą przepaską biodrową. Wkrótce rozpoczniesz walkę z pragnieniem, śmiercią głodową i potworami z piekła rodem, które będą chciały pożreć twoje wnętrzności!

ZBIERAJ PLONY, TWÓRZ PRZEDMIOTY I BUDYNKI
Uprawiaj ziemię, ścinaj drzewa, rozbijaj skały w poszukiwaniu cennych minerałów i poluj na egzotyczne zwierzęta, aby zdobywać cenne zasoby. Twórz zbroje, przedmioty, broń i narzędzia oraz buduj co zechcesz – od niewielkich domów po stanowiska rzemieślnicze, gigantyczne fortece, a nawet całe miasta!

ODKRYWAJ JEDNOLITY ŚWIAT
Przemierzaj olbrzymi, jednolity świat pełen niebezpieczeństw i możliwości. Odkrywaj spowite mrokiem ruiny pełne potworów i skarbów, przemierzaj imponujące krainy – piaszczyste pustynie, rzeki i góry – i szukaj niebezpiecznych miejsc, aby znaleźć rzadkie zasoby i nagrody!

NIESAMOWITA GRAFIKA
Zobacz świat Conana ożywiony na nowo dzięki niesamowitej grafice! Patrz, jak twoje stopy zapadają się w piasek generowany w czasie rzeczywistym, szukaj schronienia przed ogromnymi burzami piaskowymi, które przysłaniają całe niebo i podziwiaj zachód palącego słońca ustępującego miejsca mroźnej, pełnej niebezpieczeństw nocy.

ZABIJAJ I PODBIJAJ SWOICH WROGÓW
W świecie Conana panuje prawo silniejszego. Uwolnij swój gniew w krwawych, dynamicznych walkach i zadawaj śmiertelne ciosy przy trzasku łamanych kości, podziwiając odcinane głowy i kończyny oraz tryskającą zewsząd krew! Prowadź wojny ze swoimi wrogami i niszcz ich fortyfikacje materiałami wybuchowymi!

GRAJ W POJEDYNKĘ LUB Z INNYMI
Zostań władcą swojego świata w trybie gry jednoosobowej lub walcz o przetrwanie i dominację w dynamicznym świecie gry trybu wieloosobowego na serwerach publicznych lub prywatnych, gdzie gracze mają pełną kontrolę nad zasadami i ustawieniami gry.