Warhammer 40000: Chaosgate - Daemonhunters

Podstawowe informacje

W tej szybkiej taktycznej turowej grze RPG pokierujesz najwspanialszą bronią ludzkości – Szarymi Rycerzami. Pozbądź się plagi atakującej całą galaktykę w pełnej rozmachu fabularnej kampanii, wykorzystując taktykę i talenty spersonalizowanego oddziału Łowców Demonów.

Stwórz własnych czempionów

Szarzy Rycerze to najwspanialsza broń ludzkości. Tajemniczy, niezwykle potężny zakon Kosmicznych Marines zaprzysiężony do wyplenienia zepsucia, czyli legendarni Łowcy Demonów, z poświęceniem zwalczają popleczników Chaosu. Poprowadź stworzony według własnych ustaleń oddział i zwalczaj spisek dążący do zakażenia wielu światów galaktyczną zarazą znaną jako Wykwit.

Opracuj strategię

Poznaj taktyczną grę turową pełną satysfakcjonującej akcji wykorzystującej strategię. Wybierz jedną z potężnych klas postaci, dzierż niszczycielską broń, używaj otoczenia na swoją korzyść, znajduj słabe punkty przeciwnika i zwalczaj stale zmieniające się i mutujące zagrożenia.

Wejdź w 41. tysiąclecie

Zanurz się w fabule autorstwa uznanego autora wydawnictwa Black Library, Aarona Dembskiego-Bowdena, osadzonej w mrocznym uniwersum Warhammera 40 000. Spotykaj znane twarze, mierz się z legendarnymi przeciwnikami i zrób, co trzeba, aby stanąć na czele oddziału elitarnych żołnierzy walczących o powstrzymanie zagłady galaktyki w 41. tysiącleciu.

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska):
  • Oficjalna strona: https://www.chaosgate.com/