Gamedec

Podstawowe informacje

Będziesz tropił przestępców w wirtualnych światach. Bogatych, zepsutych biznesmenów, matek, które chcą lepszego życia dla swoich dzieci, lub korporacje z planami przepisania ludzkości na nowo. Czy działają samotnie, czy też są tylko marionetkami? Co oznacza dla ciebie lub dla nich "szczęśliwe zakończenie"? Każda decyzja, którą podejmujesz, kształtuje świat gry i osobowość twojej postaci. Niektóre decyzje będą wydawały się słuszne, a inne pociągną za sobą nieoczekiwane konsekwencje. Gra nieustannie dostosowuje się do twoich wyborów i nigdy cię nie osądza - tylko ty możesz to zrobić.

Witaj w Warsaw City XXII wieku, gdzie to, co rzeczywiste jest pojęciem względnym, a "życie" i "śmierć" mają wiele znaczeń. Wirtualne światy są źródłem realnych problemów, jak pożądanie, lenistwo, zazdrość czy chorobliwa duma. Dlatego mieszkańcy wirtualnych światów-gier potrzebują specjalistów - Gamedeców, którzy odkrywają oszustwa ukryte rzeczywistościach swoich klientów. Dziki Zachód lub dżungla prehistorycznego parku rozrywki, w tych i wielu innych światach, stawiają czoła ludzkiej naturze, która mimo wielu zmian, pozostała taka sama...

Gamedec, za sprawą takich mechanik jak: Kodeks, Aspekty i Dedukcja sięga do fundamentów gatunku RPG. Tocz zawiłe dyskusje, ujawniaj lub twórz sieci intrygi, ratuj życie lub odkrywaj niezwykłe relacje między światami wirtualnymi a ich mieszkańcami. Gra, wzorując się na istocie klasycznych gier RPG, skupia się na rozwoju postaci w zależności od wyboru. Gamedec, daje ci swobodę podejścia do sytuacji z wielu punktów widzenia, zamiast wymuszania jednego rozwiązania. Pamiętaj: tutaj wybór należy do ciebie.

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska):
  • Oficjalna strona: https://gamedec.com/

News

Pora raz jeszcze wrócić do Warsaw City XXII w. i wcielić się w rolę gamingowego detektywa. Okazja ku temu jest naprawdę dobra, bowiem Gamedec - Definitive Edition właśnie miała swoją premierę.

więcej...