Premiera Gamedec - Definitive Edition jeszcze we wrześniu!

Dobre wieści napływają z katowickiego Anshar Studios. Gamedec - Definitive Edition, czyli ostateczna wersja tego detektywistycznego cRPG-a, trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu!

Przypomnijmy, że debiutancka gra polskiego studia, rozgrywająca się w uniwersum przyszłości stworzonym przez Marcina S. Przybyłka, trafiła do sprzedaży niemal dokładnie rok temu i zebrała pochlebne recenzje. Teraz, po wielu miesiącach patchowania i z nowymi przygodami fabularnymi, gra zostanie wydana ponownie jako Definitive Edition.

Kiedy? Otóż już 29 września. Wtedy to odświeżona wersja tego detektywistycznego cRPG-a zawita na cyfrowe półki sklepów, a dotychczasowi gracze otrzymają nową zawartość w formie darmowej aktualizacji.

 

Czego się po niej spodziewać? Przede wszystkim dwóch nowych spraw, obiecanych jeszcze podczas kampanii na Kickstarterze, które będą rozgrywać się w wirtualiach uniwersów Cthulhu oraz Seven: The Days Long Gone. Ponadto w grze pojawi się True Detective Mode, który uniemożliwi ładowanie poprzednich sejwów i tym samym zmusi do życia z konsekwencjami swoich wyborów, a także japońska lokalizacja Gamedeka.

To jak, zamierzacie rozwiązać nowe sprawy?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.