Gamedec: co dalej?

Od premiery Gamedeka, czyli cRPG-owej adaptacji twórczości Marcina S. Przybyłka, minął już prawie rok. Po kilku tygodniach względnej ciszy producenci z Anshar Studios postanowili opublikować dziennik deweloperski i odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie: co dalej?

W chwili obecnej katowickie studio kończy pracę nad nową sprawą, która rozgrywa się w uniwersum gry Seven: The Days Long Gone. Ponadto deweloperzy pracują nad optymalizacją lokacji, nowymi modelami 3D, awatarami, ulepszeniami w poruszaniu się postaci czy japońską lokalizacją Gamedeka. To jednak nie wszystko!

Sprawa w uniwersum Seven nie będzie ostatnią, z jaką będą musieli poradzić sobie gamingowi detektywi. Anshar Studios pracuje już nad kolejną zagadką, która tym razem zabierze graczy do świata... mitologii Cthulhu! Miłośnicy prozy H. P. Lovecrafta mogą zatem już zacierać ręce, choć producenci gry zastrzegają, że nie znają jeszcze daty wydania owej sprawy.

 

Inną rzeczą, która zaprząta głowy deweloperom z katowickiego studia, jest wydanie Gamedeka na platformę Steam Deck. Będzie to druga konsola po Nintendo Switch, na której będzie można zagrać w produkcję Anshar Studios.

Szczegółowe informacje na temat najbliższych planów wobec Gamedeka znajdziecie w niniejszym artykule.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.