Gamedec - Definitive Edition już dostępna

Pora raz jeszcze wrócić do Warsaw City XXII w. i wcielić się w rolę gamingowego detektywa. Okazja ku temu jest naprawdę dobra, bowiem Gamedec - Definitive Edition właśnie miała swoją premierę.

Nowe, ostateczne wydanie zawiera w sobie wszystkie dotychczasowe aktualizacje gry i darmowe dodatki. Osoby, które już wcześniej posiadały Gamedeka, otrzymają wszelkie nowości w formie darmowej aktualizacji.

Premierowy zwiastun Gamedec - Definitive Edition prezentuje się następująco:

 

Czego można spodziewać się po wspomnianej aktualizacji?

Przede wszystkim nowego wirtualium, które rozgrywa się w świecie znanym z gry Seven: Days Long Gone i zawiera w sobie ponad 30 nowych zadań i nowego grywalnego bohatera, Kena Zhou.

Dużych zmian doczekała się również pierwsza sprawa w grze, Like Father, Like Son. Od teraz podczas przechodzenia tej misji będzie można spotkać zupełnie nową postać Klauna, a także odwiedzić nową lokację inspirowaną mitologią Cthulhu.

Ponadto, Definitive Edition oferuje całkowicie nowy tryb gry - Detective Mode - w którym gracz posiada tylko jeden zapis gry i tym samym nie może zmieniać raz podjętych decyzji. Warto też wspomnieć o zupełnie nowych cutscenach epilogowych, podsumowujących wybory dokonane przez gracza, japońśkiej lokalizacji gry oraz usunięciu licznych bugów. Z pełną listą zmian i nowości można zapoznać się na Steamie.

 

To nie wszystko. Anshar Studios planuje oddać w ręce graczy paczkę darmowych skinów, które pozwolą wcielić się choćby w Teriela, bohatera wspomnianej wcześniej gry Seven. Wszystko to miało być gotowe na premierę Definitive Edition, jednak z uwagi na pewne opóźnienia po stronie Steama, owa paczka zostanie wydana w najbliższych dniach.

Tak czy inaczej, do zobaczenia w Warsaw City!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.