Expeditions: Viking

Podstawowe informacje

Expeditions: Viking to niezwykle oczekiwana kontynuacja debiutanckiej gry Logic Artists – Expeditions: Conquistador. W drugiej odsłonie gracz wcieli się w rolę lidera cichej, nordyckiej wioski. Ponieważ sąsiedzi snują przeciwko niej niecne plany, trzeba zebrać siły i przekroczyć morza, aby odkryć królestwa Wysp Brytyjskich – to właśnie tam czekają bogactwo i potęga. Expeditions: Viking daje szansę posmakowania życia prawdziwego wikinga. Organizowanie wypraw, plądrowanie świątyń i wiosek, ustanawianie szlaków handlowych i zawieranie politycznych sojuszy – nowa odsłona serii spełni oczekiwania niejednego fana gatunku.

Tyran czy Dyplomata? Decyzja należy do gracza. Expeditions: Viking zabierze graczy w realia świtu Ery Wikingów i da szansę, aby na stałe zapisać się na kartach historii.

Expeditions: Viking będzie dostępne na Steamie, GOG-u, Gamersgate, Humble Store i w wybranych sklepach na całym świecie.

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska):
  • Oficjalna strona: http://

News

więcej...

Pod lupą

10 najbardziej oczekiwanych gier RPG 2017 r., cz. 2

Wczoraj poznaliście pierwszą piątkę gier, na którą w tym roku należy zwrócić szczególną uwagę. Dzisiaj przedstawiamy drugą część naszego artykułu, która prezentuje zdecydowanie najciekawsze tytuły RPG 2017 r. Nie powinniście przegapić żadnego z nich!

więcej...