Skocz do zawartości

Sebuuu

Użytkownicy
  • Postów

    176
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sebuuu

  1. A ja sądzę, że lepiej byłoby, gdyby zrobili jeszcze jeden lub dwa dodatki do DA1 i dopiero potem DA2 ;/
  2. Skoro tak już dyskutujecie o pisarstwie, to mam takie marzenie, aby wydać kiedyś książkę, która powstanie na podstawie tej serii opowiadań, która była zaczęta, lecz niedokończona... http://ja.gram.pl/blog_szukaj_tag.asp?id=560604&tag=alter Ostrzegam - są to moje pierwsze opowiadania i przeczytanie ich grozi przybiciem do ziemi przez błędy i nieciekawą fabułę...
  3. Chętnie! Tylko najpierw musiałbym sobie takowego Diablo 2 zakupić... Kurde, muszę sobie kupić! Bo nie mam! A co gorsze... nie... nie śmiejcie się ze mnie... błagam... NIGDY NIE GRAŁEM W DIABLO 2!... Nie bijcie mnie. Ale jak będę miał, to chętnie pogram ;p
  4. Ok, kto tutaj student? Musi ktoś zdać raport :>
  5. Raczej nie każdy. Sądzę, że większość, lecz nie każdy. Przecież to, że literki ułożone w spójną całość umie ktoś płynnie przeczytać nie oznacza, iż danej osobie nie sprawia tyle zabawy ułożenie tych samych literek w inną spójną całość... Innymi słowy - ktoś może lubić czytać, ale nie musi lubić pisać. A teraz odnośnie tematu: Dobre pytanie... Czemu to ten młody, poczciwy Sebuuu tak wielbi fantastykę? Ano dlatego, że fantastyka przedstawia zupełnie inny świat lub nas świat wzbogacony o magię, demony itd. itp. A co to oznacza? Oznacza odskocznię od naszego zwyczajnego, złego, nudnego świata...
  6. Aha, czyli D2:LOD jest z 2001 :P Właśnie coś mi się nie zgadzało...
  7. Diablo 2 jest z 2001 roku? Wtedy jeszcze nie grałem w takie gry... Wtedy grałem tylko na PSX :P
  8. Sebuuu

    Czego słuchacie?

    Fanem AC/DC jest już od dawna i ten utwór słyszałem już wiele razy, ale jakoś dopiero ostatnio zakochałem się w nim bezgranicznie. http://www.youtube.com/watch?v=gY-z94-mFto
  9. Sebuuu

    WoW Cataclysm

    No właśnie. Cataclysm wychodzi za 23h, więc mam pytanie - kto tutaj z Enklawowiczów w ogóle kupi ten dodatek?
  10. (20 lat później) Diablo III zostało wreszcie finalnie zapowiedziane na 3 kwartał 2023 roku!
  11. A ja bym sobie pograł w Wiedźmina. Najpierw jednak chciałbym przeczytać całą sagę ;p
  12. Raz już chyba zgłaszałem, ale pamiętam, że coś źle podałem ;/ Zgłoszę jeszcze raz i od czasu do czasu sobie pogram ^^
  13. No tak... Uwielbiam MMO, ale nie wolno mi w nie grać, a przynajmniej nie powinienem. Ponad 1000h w GW i prawie całe wakacje w WoWie :/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...