Skocz do zawartości

PaNxRybA

Użytkownicy
  • Postów

    96
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PaNxRybA

  1. Ostatnio grałem w Mass Effect 3 i niestety gra mnie zasmuciłam. Jest bardzo duża przerwa między "dwójką", a "trójką". Grając w ME 3 myślałem, że gram w grę typu CoD. Jeden super bohater i tysiące przeciwników na raz. Bardzo dużo bezmyślnego strzelania, a za mało prawdziwego Mass Effect'a.
  2. Wszystko zależy od gry. Np. nie chciałbym usłyszeć dubbingu w grach typu GTA, CoD. Najbardziej dubbing pasuje mi w grach RPG.
  3. PaNxRybA

    Seriale fantastyczne

    Patrze, że odświeżam temat. Co do "Wiedźmina" to nie ma prawa nosić tej nazwy. Ten film jest zlepkiem jakichś króciutkich historyjek, które nie są poukładane nawet w dobrej kolejności. Oczywiście odwołuję się do książki. Czasami myślałem, że powinni zrobić drugą część, ale doszedłem do wniosku, że po co jeszcze bardziej dobijać świetną sagę jeszcze raz czymś co i tak będzie klapą.
  4. Według mnie najlepszym filmem są "Święci z Bostonu." Film ma wszystko to co powinien mieć najlepszy film dla mnie tzn. humor, świetna fabuła, charakterystyczni bohaterowie, wątek religijny. Polecam każdemu kto nie oglądał. Bardzo dobre kino akcji.
  5. Mój nick nie ma wielkiej i zawiłej historii na temat której, mógłbym napisać książkę. Z racji tego, że mam nazwisko bliskie słowu "ryba" to początkowo ochrzczono mnie właśnie rybą. Później przyszły czasy Misia Push-Upka i Pana Ryby, który pływał sobie w stawie. Tak więc przechrzczono mnie na "Pana Rybę". Ale z racji tego, że na niektórych stronach nie można było używał loginu ze spacją, to zamiast niej używałem "x". No i tak już zostało do teraz.
  6. PaNxRybA

    Czego słuchacie?

    Jako, że jestem "świeży" na tym forum wypadałoby także przedstawić mój gust muzyczne. Choć możliwe, że wielu uzna to za bezguście po przeczytaniu tego. Tak więc uwielbiam Dubstep(ale raczej tylko takie ostrzejszy), Deathcore, Nu metal, Trash metal. Raczej ogólnie wszystko co jest "ciężkie".
  7. PaNxRybA

    Kilka słów o sobie

    No więc tak. Na imię damo mi Bartłomiej, ale nienawidzę pełnej formy i zawsze używam tylko Bartek. Jestem zapalonym graczem, czytelnikiem, a także kinomaniakiem. Chciałbym zachować się teraz jak dziecko i wymienić jakie są moje ulubione filmy i gry, ale jednak to zostawię na kiedy indziej. Teraz napiszę tylko gatunki, które ubóstwiam. W grach są to RPGi i gry akcji. Zaś jeśli chodzi o filmy to uwielbiam dramaty biograficzne, komedie, akcji, kryminały. No i muszę się jeszcze przyznać, że jestem wielkim fanem serii Mass Effect. I nie chodzi mi tylko o gry, ale także o książki i wszystko inne co jest związane z ową sagą. Mam nadzieję, że nie przynudzam.
  8. PaNxRybA

    Skąd jesteś?

    No więc ja jestem z Ornety. Bardzo nudne miasto niedaleko Olsztyna w Warmińsko-mazurskim. Jak powiedział mój znajomy kiedyś: Bo gdyby Jezus urodził się w Ornecie miałby tatuaże na pięściach, serce pełne pogardy i to nie go by zabito, lecz on by zabił. I nie dla odkupienia tylko z nudy.
  9. Witam wszystkich forumowiczów. Na to forum dostałem się z powodu konkursu z Batmanem. Ale zamierzam zostać na bardzo długo.
  10. Niech nowe zakończenie lepiej zrobią na początku bo te, które jest, jest do niczego.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...