Skocz do zawartości

Niucon 2008


Sir Jedi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie dawno zauważyliście Enklawa Magii, objęła patronat nad wrocławskim konwentem "Niucon". Dlatego Ja i Mrozie wybieram się na niego. ;)

Co oprócz nas będzie atrakcjami ten imprezy? A no różnego rodzaju warsztaty, prelekcje oraz konkursy dotyczące szeroko pojętej fantastyki, anime i mangi oraz asg. Mówiąc w skrócie 3 dni FANTASTYCZNEJ uczty ;)

Więcej znajdziecie na stronie konwentu.

Ktoś się wybiera? Jakieś przemyślenia lub pytania?

Zapomniałem dodać że:

Niucon odbędzie się we Wrocławiu między 10 a 12 października 2008 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ulicy Komuny Paryskiej 36/38. Cena udziału w imprezie to 30 złotych za 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

czy robimy coś z faktem że jesteśmy patronem? koszulki? ulotki chyba nie wchodzą w grę

Troche późno się budzimy z tym, więc proponuje odpuścić jeszcze ten zlot, a na następny przygotować jakiś quiz czy coś, no i sprzedawać koszulki na lewo i prawo, na rozwój strony. Robienie koszulek to kwestia zakupienia papieru na prasowanki, kogoś kto się zajmie projektem (betlej plix?), no i tuszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się niestety nie pokażę, w pracy ciężko jest, bo a 4 osoby, 3 uczą się w weekendy.

Co do akcji promocyjnej. Nie wiem czy jest sens pakować się w sprzedaż koszulek jak na razie, bo raczej na tym stracimy, nie mamy jeszcze zbyt mocnej marki i przegramy z konwentowymi koszulkami w przedbiegach. Ewentualnie można by sobie sprawić takie koszulki i paradować w nich na konwencie.

W przyszłości trzeba będzie pomyśleć o jakimś plakacie reklamowym, no i punkcie programu kiedyś, ale to już raczej nie na najbliższych konwentach.

Z dniem dzisiejszym przeniosłem część postów do wątku o promocji EM. Zapraszam tutaj<-. SJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa była całkiem całkiem, aczkolwiek sporo prelegentów nie stawiło się na konwent, przez co w planie pojawiło się kilka luk i pozostał pewien niesmak. Oczywiście, nie jest to wina orgów, ale jednak rzutuje na ogólne wrażenie konwentu. Więcej coś napiszę w relacji, która za kilka dni powinna się pojawić na stronie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisz, zapisz, bo mogę uznać za wartościowe inne, niż tobie się wydaje ;) Ale mnie tam nie było, więc zdam się na twój osąd. Oczywiście tylko w przypadku, jeśli zdjęcie będzie "godne" technicznie.

Swoją drogą chyba znowu coś pokręciłeś z ustawieniami, bo zdjęcia w pomieszczeniach są straszliwie "zasypane". Kaszka

Co innego z tymi z zewnątrz. Te są max ostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...