Warhammer Chaosbane: nowy dodatek Tomb Kings już dostępny!

Tomb Kings, pierwsze fabularne DLC do gry Warhammer: Chaosbane, trafiło już na cyfrowe półki sklepowe. Wraz z nim producenci action RPG-a udostępnili nową, darmową aktualizację.

Najnowszy dodatek pozwala udać się na surowe pustkowia Nehekkary i stawić czoła rosnącym siłom tytułowych Królów Grobowców. Tytułem wstępu:

 

Odkąd Magnus powrócił do Nulnu, Finreir, towarzysz Starszego Wiedzącego Teclisa, kładł podwaliny tego, co będzie znane w Altdorfie jako Kolegia Magii. Początkujący członek Kolegium Ametystu zaprosił cię na wspólną wyprawę na pustynne równiny Nehekkary. Twoim zadaniem jest ochrona ekspedycji od każdego możliwego zagrożenia i odzyskanie każdego reliktu ukrytego w kryptach rozciągających się pod ruchomymi piaskami.

Tomb Kings to jednak nie tylko nowy wątek fabularny, ale również nowe lokacje, pasywne umiejętności wrogowie i pokaźna sterta łupów do zdobycia. Dodatek ten można nabyć na Steamie w cenie 39,99 zł. Posiadacze Season Passa oraz Magnus Edition otrzymają to rozszerzenie za darmo.

Darmowy dla wszystkich jest za to najnowszy patch, który likwiduje szereg błędów, wprowadza sporo zmian balansujących rozgrywkę, a także kilka poprawek usprawniających korzystanie z gry. Z pełną listą zmian zapoznacie się tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.