Warhammer: Chaosbane: nowa, darmowa aktualizacja już dostępna

Warhammer: Chaosbane doczekało się nowej, darmowej aktualizacji. W ten sposób hack'n'slash osadzony w Starym Świecie popularnego "Młotka" uzyskał m.in. roguelike'owy tryb Tower of Chaos.

Tytułowa wieża składa się z nieskończonej liczby poziomów, na których gracze napotkają hordy wrogów, a także niezliczone łupy. Im wyżej uda się wspiąć bohaterowi, tym większe wyzwanie go czeka - ale i lepsze nagrody za pomyślne przejście poziomu. A nie można zapomnieć, że na życie głównego bohatera będzie czyhało 8 nowych rodzajów przeciwników!

To jednak nie wszystko. Aktualizacja wprowadza również nowe ustawienia do trybów Relic Hunt i Boss Rush, możliwość transmogryfikacji przedmiotów, a także kilka usprawnień rozgrywki, dzięki którym powinna ona stać się jeszcze płynniejsza. Wszystkie te nowości i zmiany możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

 

Ze szczegółową listą nowości oraz zmian zapoznacie się na Steamie.

Warto dodać, że jeszcze do jutra Warhammer: Chaosbane będzie częścią specjalnej promocji Skulls for the Skull Throne 4, dzięki czemu action RPG-a od Eko Software można kupić o 60% taniej. Szkoda byłoby przegapić okazję, jeśli jeszcze nie mieliście okazję zagrać w tę produkcję.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.