Yaga, action RPG w klimacie wschodniosłowiańskich baśni, już dostępny na Steamie i GOG.com

Chętni na świeżą dawkę szalonego action RPG-a w klimacie wschodniosłowiańskich baśni? Jeśli tak, to koniecznie musie sprawdzić Yagę - debiutancką grę Breadcrumbs Interactive, która od dziś jest dostępna na Steamie oraz GOG.com.

W zeszłym roku Yaga miała swoją ekskluzywną premierę na Epic Games Store. Od teraz grę rumuńskiego studia mogą nabyć również użytkownicy dwóch innych platform dystrybucyjnych.

Przypomnijmy, że głównym bohaterem Yagi jest Iwan - niezwykle pechowy, jednoręki kowal, któremu car powierzył zadanie niemożliwe do wykonania. Mimo wszystko rzemieślnik podejmuje rękawice, a wszystko to dzieje się pod czujnym okiem Baby Yagi, tajemniczej wiedźmy kontrolującej los Iwana. Świat gry zanurzony jest w słowiańskim folklorze i pradawnych pogańskich wierzeniach. Rozgrywce towarzyszy rytmiczny rumuński hip-hop grupy Subcarpați i ręcznie rysowana grafika 2D.

 

Yagę można obecnie nabyć na Steamie i GOG.com w obniżonej cenie 50,99 zł, a jeśli komuś spodoba się ścieżka dźwiękowa gry, to powinien zainteresować się zawierającą ją Bad Luck Edition w cenie odpowiednio 60,46 zł lub 61,19 zł.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.