Skocz do zawartości

Kot_Behemot

Użytkownicy
  • Postów

    351
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kot_Behemot

  1. Oblivionowe *cokolwiek* nie nastraja najlepiej. Nigdy ;)
  2. Mistrz Yoda mówi: "Czy" nie pytaniem prawidłowym jest, lecz "po co?".
  3. Hm... ...strzelby się ładnie świecą?
  4. Fable zbliża się do "I-WIN-button"
  5. Hm, no dlatego właśnie BioWare dało ci możliwość podrywania kobiet zarówno w DA jak i ME ;)
  6. Hm... to co, zaczynamy obstawiać, z kim Shepard będzie mógł spać w nowym ME? Mieliśmy już smerfa, ptaka, coś w kombinezonie, i paru innych o których pewnie nie wiem. Co następne? Może... cyborg? Albo sztuczna inteligencja pokładowa? ;)
  7. Hm, to zależy - będzie tam Gore, krew i kooperacyjny seks?
  8. Nie mówiąc już o tym, że w przypadku posiadania tylko jednego głosu, zawsze oddawałbyś 10, po to, by twój jedyny głos wywindował twoją ulubioną grę. Żadnych niższych na gry bardzo dobre, dobre, przeciętne, czy wręcz słabe. To dopiero by prowadziło do zafałszowania wyników.
  9. Meh, jeżeli ktoś zsabotuje ( czytaj - nie będą na samym szczycie ) Tormenta/Fallouta, to kota pociągnie za odpowiednie sznurki i znowu te gry będą na szczycie. Nie ma się czym martwić
  10. Nie grałem w Fable II na tyle, by cokolwiek móc na ten temat powiedzieć. Jeżeli jednak nasza postać z F2 została w jakiś sposób królem Albionu, to zdaje się, że będziemy grać jego potomkiem. Fabuła Fable 3 bowiem opowiada o tyranie Loganie i jego krewnym (zwanym Bohaterem. Nie cierpię tego), czyli naszą postacią, który prowadzi rebelię. Pasuje to jakoś do fabuły 2?
  11. Kot_Behemot

    Czego słuchacie?

    Zmieńmy może klimaty? Niezbyt dobrze się czuję pośród epickości. Jakbym znowu grał w coś od BioWare. Brrrr :o Hm, generalnie ostatnio było mocno rockowo (miejscami post-rockowo, ale niestety, zostałem zignorowany. Oj nie, nie puszcze wam płazem tak łatwo mojego ulubionego gatunku ). Zmieńmy więc to. Weźmy trochę morfiny! Morphine - Saddest song Wersja studyjna: http://www.youtube.com/watch?v=S7T0fD-7en8&feature=related i zdecydowanie zmieniona, wersja live (Jak to Sandman określił "...Sort of a... live... remix."): http://www.youtube.com/watch?v=Lv43jr9JbPM&feature=related Edit: Okaaaay, kłamałem. Morphine to w sumie Jazz-rock .
  12. Wstąpiłem na wyższy, codexowy poziom, drogi mrozie. Teraz już wiem, że gra będzie do dupy zanim powstanie.
  13. Hm, nie ma tu jeszcze żadnego działu o nadchodzącym arcydziele* Lionhead? Nie może być! Całkiem sporo już wiemy, plus, mieliśmy okazję zagrać w Fable 1 na PC i Fable 2 na Xbox360. Jak się wam więc jawi nowa gra Petera? Czekacie na nią? Macie oczekiwania? Wielkie nadzieje? Discuss! *As presented by Molylies inc. Results will vary. Hoooo boy, and how!
  14. Woah. Kto by pomyślał, że da się osadzić grę w XIX wiecznym klimacie a i tak spieprzyć to dokumentnie...
  15. Kot_Behemot

    Smajl Korner

    Smile Korner w którym nie zapostowano Elektronic Supersonik, to nie Smile Korner. A zatem:
  16. Kot_Behemot

    Wygląd gry - screeny

    Szczerze mówiąc, ten kowbojski, New Vegasowy klimat podoba mi się bardziej, niż F3
  17. History time! A więc po kolei: pierwszym enginem rpgowym zrobionym przez BioWare było stare dobre infinity. Na tym enginie hulały oba Baldur\'s Gate\'y, Planescape Tormant i oba Icewind Dale\'y (z czego dwójka była nawet reklamowana jako ostatnia gra na e
  18. No wreszcie! Szkoda tylko, że nie przed premierą ;< ...ta, co racja to racja
  19. Sebuu -> Patrz, co znalazłem http://news.enklawanetwork.pl/3839-Recenzujemy_drugi_tom_Zbieracza_burz/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...