Skocz do zawartości

Kot_Behemot

Użytkownicy
  • Postów

    351
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kot_Behemot

  1. Oh god. No no no no no. NO! NOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! Haz, głupcze! Nie mów o religii, bo przebudzisz gravla i zaczną się znowu RANTY :o
  2. Kot_Behemot

    Filmy Fantasy

    Manga to japoński komiks. Jeśli cię to interesuje - "Yotsubato!" a.k.a. Yotsuba Anime to japoński film/serial animowany. Jeśli cię to interesuje - Mononoke Hime (film). Lub też, jeśli nie boisz się skakać na głęboką wodę, to ambitną, lecz trudną produkcję w postaci "Serial Experiments LAIN". Serial, 13 odcinków. Przywodzi na myśl Davida Lyncha.
  3. Kot_Behemot

    Filmy Fantasy

    No w sumie nie ;myśli;. Wikingowie zawsze kojarzą mi się z rudymi warkoczami na brodzie ewentualnie blond długimi włosami. No i fajnie. Będę stała na skale i wypatrywała mego lubego a wiatr mi włos rozwiewać będzie i łzy tęsknoty osuszać... :-[ ...łzy spływające po twojej rudej brodzie z warkoczykami? :3 Ja z kolei nie wiem, co macie do anime. Co prawda większość anime jakiego widziałem to badziew, ale są tam i perły ;]
  4. O bogowie! A 18 lat skończone chociaż miałeś, dziecko? :o
  5. Kot_Behemot

    Filmy Fantasy

    Ale w białych wygląda się staro :3.
  6. Kot_Behemot

    Filmy Fantasy

    Tak ci śpieszno do starości?
  7. Kot_Behemot

    Co czytacie?

    ... Zdajesz sobie sprawę, że nie ma czegoś takiego? http://lolthulhu.com/wp-content/uploads/2007/06/internet-o_rlyeh_2.jpg[/img]
  8. Kot_Behemot

    Czego słuchacie?

    Pssst... oświadczyny! Oświadczyny się przyjmuje! : A tu się nie zgodzę. Ale ty szejn już dobrze znasz moje poglądy na ten temat
  9. ...woah. To...to było... coś. Znacznie lepsze niż te chodzące projekcje zmarłych osób które odstawiliśmy w poprzednim mieście. Ale, ale, publiczność jest w szoku, więc muszę ich uspokoić. - I to już wszystko, co na dzisiaj dla was przygotowaliśmy, mili widzowie. Mistrz Eisenheim po ostatniej, spektakularnym pokazie swej mocy musiał udać się do swoich komnat, by zażyć odświeżającej medytacji przenosząc się swą duszą na plan astralny. Tym samym z przykrością muszę was poinformować, że nasz dzisiejszy występ musi zostać w tym miejscu zakończony. Mam nadzieję, że wszyscy państwo wspaniale się bawiliście. Na koniec dodam tylko, że nie musicie się martwić, albowiem Mistrz Eisenheim Wszystkowidzący będzie przebywał w mieście jeszcze co najmniej przez parę dni, więc gdyby państwo zechcieli ponownie ujrzeć mistyczne tajemnice zapomnianych zakątków świata - zapraszamy ponownie! Mówię to, ustawiona blisko miejsca, gdzie znajduje się skrytka w której ukryłam swoją szablę - pachoły lubią bowiem być agresywni...
  10. Kot_Behemot

    Kilka słów o sobie

    Haz będzie niepocieszony
  11. Kot_Behemot

    Kilka słów o sobie

    Kryć się, komu dziewictwo miłe!
  12. Kot_Behemot

    Kilka słów o sobie

    Awwww. Love story, czy też wilczek to napalony podrywacz? :3
  13. um... chcecie mi powiedzieć, że tylko mnie Daimon Frey wydawał się chamską zrzynką z Geralta?
  14. Hej, intryganctwo to najlepszy element postaci żeńskich, jako że intrygi i spiski >>>>> napierdalanie się toporami ;]
  15. Kot_Behemot

    Czego słuchacie?

    Taaa, takie tragiczne, popowe kapele teraz mamy jak na przykład Riverside. Brrrr. Tragiczni są, Shane się ze mną zgodzi pewnie. Riverside się do tego nie zalicza bo popu raczej nie grają ;> Ale należą do polskiej sceny muzycznej, o której piszesz, że to banda popowych pomyj. Chyba, że mówisz, iż dzisiejszy pop jest gorszy od niegdysiejszego, tym samym klasyfikując Dżem, Armię etc. do popu? Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi, że kiedyś mówiło się o Dżemie etc a teraz mówi się o takich osobach jak Doda ;P. Dzisiaj w TV mówi się o Dżemie, o Grzegorzu Ciechowskim i Republice etc. Ba, teraz jest w sumie moda na przypominanie sobie starej polskiej muzyki w mediach. A kiedyś z kolei w telewizji polskiej mówiło się z kolei o Natalii Kukulskiej, Reni Jusis i tego typu gwiazdeczkach. O tym to się chyba mówi tylko na Rebel Tv. Nie mam zielonego pojęcia czym ta cała Rebel TV jest, a jednak widuje w telewizji wspominanie dżemu
  16. Kot_Behemot

    Czego słuchacie?

    Taaa, takie tragiczne, popowe kapele teraz mamy jak na przykład Riverside. Brrrr. Tragiczni są, Shane się ze mną zgodzi pewnie. Riverside się do tego nie zalicza bo popu raczej nie grają ;> Ale należą do polskiej sceny muzycznej, o której piszesz, że to banda popowych pomyj. Chyba, że mówisz, iż dzisiejszy pop jest gorszy od niegdysiejszego, tym samym klasyfikując Dżem, Armię etc. do popu? Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi, że kiedyś mówiło się o Dżemie etc a teraz mówi się o takich osobach jak Doda ;P. Dzisiaj w TV mówi się o Dżemie, o Grzegorzu Ciechowskim i Republice etc. Ba, teraz jest w sumie moda na przypominanie sobie starej polskiej muzyki w mediach. A kiedyś z kolei w telewizji polskiej mówiło się z kolei o Natalii Kukulskiej, Reni Jusis i tego typu gwiazdeczkach.
  17. Kot_Behemot

    Czego słuchacie?

    Taaa, takie tragiczne, popowe kapele teraz mamy jak na przykład Riverside. Brrrr. Tragiczni są, Shane się ze mną zgodzi pewnie. Riverside się do tego nie zalicza bo popu raczej nie grają ;> Ale należą do polskiej sceny muzycznej, o której piszesz, że to banda popowych pomyj. Chyba, że mówisz, iż dzisiejszy pop jest gorszy od niegdysiejszego, tym samym klasyfikując Dżem, Armię etc. do popu?
  18. Słyszałem, że Achaja to przedłużenie penisa Andrzeja Ziemiańskie, tj. autor wykorzystuje ją do spełniania swoich marzeń seksualnych, przez co postać myśli i zachowuje się bardziej jak napalony facet niż kobieta. Prawda li to?
  19. Kot_Behemot

    Czego słuchacie?

    Taaa, takie tragiczne, popowe kapele teraz mamy jak na przykład Riverside. Brrrr. Tragiczni są, Shane się ze mną zgodzi pewnie.
  20. Trzeba. Nie każdy czytał Wędrowycza ;]
  21. Spróbuj zainstalować ręcznie: http://www.nma-fallout.com/article.php?id=1593
  22. Poprawiam lekko swój strój, zwłaszcza spódnicę, następnie odgarniam zagubiony kosmyk włosów z twarzy, po czym raz jeszcze przemawiam do publiczności: - Szlachetni państwo i szanowne damy, zebrana publiczności! Zostańcie jeszcze z nami, albowiem to co dotąd widzieliście było raptem przedsmakiem prawdziwej, potężnej magii, którą dysponuje Mistrz Eisenheim. Tajemnice, które za chwile ujrzycie Mistrz uzyskał z pomocą Czarodrzew, o których istnieniu wiedzę wyrwał ze szpon płonącej bestii z którą walczył spadając w głąb Czarnej Czeluści. Proszę państwa o chwilę ciszy i zadumy - zaraz ujrzycie coś, czego nie zobaczycie już nigdy więcej w swym krótkim życiu... Odsuwam się lekko na bok, by widownia mogła w pełni zobaczyć Eisenheima. Patrzę na kotarę, za którą kryje się Carol... ofiara chyba została już złożona w wystarczającym stopniu...
  23. ...pardon? Chyba w tył?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...