Jump to content

Matimak

Members
 • Content Count

  375
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Matimak

 • Rank
  The Speaker
 • Birthday 07/04/1991
 1. To się nazywa... materializm Hm, czy ja już wspominałem, ze nie lubię materialistów?
 2. No zdechło się biedactwu. Ale co zrobić - prosiłem naszego wielkiego wodza, żeby zachęcił nowych ludzi do pisania - we dwóch rady nie damy Kiciu. File resizer wystarczy, ale w sumie wpatrywać się w zdjęcie kobiety, o której nic nie wiem.... e, to nie w moim stylu.
 3. Hey Kitty. Don't we have a forum to integrate with nwe people?
 4. zgadzam się z Kotem : D hmmm Kiciu w sumie po namyśle, trzeba tej pani wybaczyć taki osąd - w końcu nas nie widziała...
 5. Jak widać Kiciu, myślenie nie jest Twoją mocną stroną. Nie podważaj autorytetu tłumacza!
 6. I na tym proponowałbym zakończyć dyskusję. Chłopaki, ja wiem, że dręczenie naszej nadwornej neopoganki sprawia wam niesamowitą przyjemność, ale no dziewczę przyznało się do błędnych poglądów i nie widzę sensu tego dalej docierać. Średniowiecze ma swój nieodparty urok, który przyciąga wielu ludzi (bractwa rycerskie, fantaści, grupy odtwórstwa historycznego, pasjonaci militariów, ja sam i kilka innych osób stąd itd), ale spójrzmy prawdzie w oczy - tak naprawdę chyba nikt z nas nie chciałby żyć w w tamtych czasach. Cieszmy się, że możemy do nich wracać, na kartach książek, lekcjach fechtunku
 7. I My mamy taką nadzieję. Witamy Serdecznie na pokładzie
 8. A ja witam Was oboje, jako że chyba przegapiłem ten wątek wcześniej. Ale Wilczek czuwa jak widzę:
 9. Matimak

  E-books

  Z y=tym Haz, masz akurat świętą rację, choć z drugiej strony ja uczyłem się teraz z PDFów i moje oczy szczerze mnie nienawidzą z tego powodu. To rzecz dobra i praktyczna, ale ja jakoś na przykład nie mogę przekonać się do czytania e- booków jeśli chodzi o książki stricte hmmm hobbystyczne - to już jednak zupełnie nie to samo, nie ten klimat jak dla mnie.
 10. Dziękuję. Obiecuję poprawę... I przysięgam, jak już zdobędę i ogarnę, to sobie pogramy :> Zatem odpuszczam Ci Twój grzech Synu. Idź w pokoju do Empiku, kup grę i nie grzesz więcej. No to jest nas czterech Panowie, z tym ze ja na BNie nie grałem nigdy.
 11. Matimak

  Co czytacie?

  Saga Pieśni Lodu i Ognia G.R.R Martina - sytuacja polityczna jest tam tak zagmatwana, że hohoho - troszkę powoli się rozkręca, ale warto. Chociaż w sumie cykl "Delegatury Nocy" Glena Cooka, też mógłby Ci przypaść do gustu.
×
×
 • Create New...