Skocz do zawartości

Murky

Redakcja
  • Postów

    610
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez Murky

  1. Czas więc walnąć sie młotkiem w jajka i stworzyć cos jeszce glupszego niz nasze dotychczasowe gryzmoly. No to wio: Dwa różowe jednorożce i królewna ich w dorożce, piękną łaką w dal jechali i podanych pozdrawiali Jakze milo, jak wesoło pięknych ptaszków pełno wkoło drogie dzieci, ja wam ręczę, z rzyci końskich lecą tęcze!
  2. Murky

    Powrót Wiedźmina!

    Wiewiórka?! Śmierć terrorystom!
  3. Poprzedni? Hmmm facet w masce ducha z tego durnego filmu? Gosc w masce przeciwgazowej? Ale ten nowy to za cholere nie wiem
  4. Sonky mnie zwiódł. To znany poeta, specjalista od Reduty Ordona, a tutaj milczy. Slabo. Co do wątku, to póki co pomyslu nie mam, ale zobaczymy co dzien przyniesie;)
  5. Bo do karczmy wszedł krasnolud, moze zaden i wielkolud, ale tęgo wypić lubił, no i władzy nie hołubił. Zoltan brzmiało jego miano i na dzielni się go bano, zamiast gadać po próżnicy usiadł zaraz do szklanicy. Wtem strażnicy odetchnęli dzisiaj z życiem odejść mieli po cichutku z szynku wyszli potem zwiali tam skad przyszli
  6. Powiedziałbym coś o liczeniu na kobiety, ale dziś wyjątkowo się powstrzymam. Czemu? Bo ja wiem? Chyba Sonky ma rację - starość mnie łapie...
  7. Imitację Warhammera czym wkurzyli wnet Brewera sami tez wnerwieni byli bo na wiecej z nim liczyli Ksiegę w diabły wyrzucili i browara się napili gdy z nad kufla popatrzyli to rozróbę zobaczyli Prali ludzie się okrutnie rozwiązując swoją kłótnię "Ars Magica jest wspaniała!" "Chybaś, babo, oczadziała!"
  8. Zrobil Jaskier minę groźną, spojrzal na nią, jak na woźną, "Mam ja tylko jedno takie, idz w cholere, bo podrapie!" Na to baba się zbiesiła i na pięcie odwróciła! wiedzmin rece załamuje: "Teraz już nie pofigluję!" "Dalbys spokoj zbereźniku, byłeś przeciez w zamtuziku! chodźmy lepiej na browara, nie bocz się jak baba stara!"
  9. Kolekcjonerska fajna, ale 350 zł to nadal duzo jak na nasze warunki. Z 2 strony podobne paczki od innych firm sięgają 500. Hmm mam problem :)
  10. Mąz ten Jaskier się nazywał, czesto na salonach bywał, cham byl jednak pierwszej wody, i jebaka - choc niemlody Wielce Geralt sie ucieszył, Jaskier jednak wnet sie speszył, "Niezle gacie, panie bracie, moze wiecej takich w Rivi macie?"
  11. Że aż macice? Cholera, zaczynam chyba pojmować do widziały w nim te czarodziejki Uciekł Geralt w mig z zamtuza, niczym smakosz ze z kambuza kiedy przebiegł niemal milę wspomniał ciepło tamtą chwilę "Nieźlem sobie pochędożył, ale spodnie nie swe włożył! miast bryczesów swych skórzanych parę gaci przepierdzianych Dabli wiedzą kto je nosił, a i pewnie moczem zrosił, widzę tutaj jakąś plamę, a tu na nogawce szramę!"
  12. Zdębiał Geralt po raz wtóry, "nie, no to są jakieś bzdury! byl tu chlop sekundę temu, miałżem w rzyć nakopać jemu! Zniknal byl niczym kamfora, czas mi zatem na amora!"
  13. Wszak w twojej części Skarpeta zginęła, zastąpił więc ja jej syn. No ale ok, idzmy w nowe. Aha i uprzejmie prosze o nienazywanie mojej grafomanii wierszami Znalazl bowiem go Sapkowski i wysunął predkie wnioski za łamanie praw autorskich no i konwenansow dworskich pojdziesz, chamie, zaraz w dyby zwloki twoje zeżrą ryby! Na to bialowlosy zdębiał sam Sapkowski go pognębiał!
  14. Z ust króla pewnego, Ku szczesciu poddanych jego, padl jednak rozkaz wiekopomny, by miejsce baby zajal jej potomny Tedy Józek Pierdzimąka, Juz po swiecie sam sie błąka, onuce ludziom ceruje, wielce przy tym się frasuje Chciałby bowiem byc żeglarzem, a czasami i bednarzem, moze nawet i żołnierzem a najbardziej to kacerzem
  15. Wiesz co jest najgorsze? Ze współczesnie wielu wielkomiejskich ynteligentow mogłoby wziac cos podobnego serio. Popatrz tylko na popularnosc kolejnych coraz durniejszych ruchow proeko. Zgroza panie, zgroza.
  16. Wiecej. Najwięksi ludzie wręcz siedzieli na stolcach. Dla mniej obeznanych - slowo stolec oznaczało niegdyś tyle co... tron. Taka tam uwaga na marginesie niezwykle wartościowych rozważań przedmówcy. Mnie interesuje geneza zwrotu "glupi jak but". Wszak sa setki innych przedmiotów nie kojarzących sie z myśleniem - np. wiadro, kilof, lopata. Dlaczego akurat but? U muzułmanów to rozumiem, ale u nas? Hmmm
  17. Kolejne życie zrujnowane! Stanowisko Głównego Nadzorcy Kotłów jest coraz bliższe! Muahaha!
  18. Wstydzilbys sie pan! Dzieci nas czytaja! Tfu! Punkt "g" jest u faceta w portfelu
  19. Ujal mnie Serżul. Brzmi tak swojsko i Mhhhhrocznie zarazem! Sauron to pipa, podobnie jak transy z batmana i Vader z nocnikiem na glowie - Serżul, oto imie godne personalizacji zla!
  20. Doprawdy, ciężar gatunkowy poruszanych przez ciebie głębokich tematów zmieni niejedno życie. Co do komentarzy, to ogólnie coś słabo z tym. ludzie są leniwi, poczytaliby coś zabawnego/mądrego/opiniotwórczego/jakiegośtam, ale żeby samemu wziąć w tym udział? Kto to słyszał? JA MAM PISAĆ?! Pff! Skandal! To oni mają robić, wszak ja jestem czytelnikiem i wymagam!!!1
  21. Cholera, nie wiem co powiedziec - to tak durne, ze az smieszne. Jak Kiepscy . Mam jednak pewien zarzut. Gdzie opis karczmarza? Gospodarz MUSI byc gruby i pprzecierac kufle brudna szmatą. Taka tradycja gatunku, a tradycja rzecz swieta! Inna sprawa, gdzie jest seks i przemoc? Wieje nuda! No i bohater powinien byc jednak samcem alfa, a nie pedziem. ogolnie bardzo dobrze - siadaj, dwója.
  22. Przynajmniej masz zapewniony zawod -Wielki Zasuszacz. Dorobil bys po powodziach A w czechach nie powinieneś pokazywać na swa latorosl i mowic "to moja córka". Córka znaczy ta... dziwka/kurwa. Taki psikus.
  23. Chwale bogow olimpijskich za to, ze u mnie nie ma takich stereotypów - urozmaicenie podstawa szczęśliwego kałduna! Nawiasem rosół to tłusta woda z kluskami. Bleh. Ale flaki sa duzo gorsze. Jak mozna jesc cos, co cuchnie?
  24. Nie ujmując dziadkowi dosc to naiwne, bo bez łokci sie nie przebijesz. Coz. Zawsze tak bylo i bedzie. Przykre? Niekoniecznie. Raczej naturalne. Wśród innych zwierząt tez rzadza te, które sa najagresywniejsze/najprzebieglejsze, a nie ostoje spokoju.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...