Skocz do zawartości

Murky

Redakcja
  • Postów

    610
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez Murky

  1. Mój wywodzi się od szamana z World of Warcraft On natomiast zawdzięcza swe imię innej postaci - warlockowi, który nazywał się Cursecaster (wierzcie lub nie, ale robiąc tę postać nie miałem pojęcia o specyfice klasy, a nick miał naśladować warcraftowe nazwiska pokroju Wishperwind lub Stormrage).
  2. Murky

    Czego słuchacie?

    Jak można lubić cokolwiek, w czym nie słychać riffów, a nad całością nie unosi się duch Lucyfera?
  3. Brrr! Do tej pory mam ciarki. Nie mam pojęcia jak zdzierżyłem tego gniota to końca.
  4. Według mnie Imperator ma rację. Temat? Mhm. To już cięższy orzech do zgryzienia
  5. Yarrr! Co wy tam szczury lądowe wiecie! Do kroćset, jucha jaśnista chyżo mnie zaleje! Piraci im wadzą! Poczekajcie, ino kordelasa i łacno, jednym ruchem, czerepy pościągam! Nuże, pokład glancować bo pod kilem przeciągnę! ;)
  6. Murky

    Szkicen machen

    Jeśli dodać do siebie umiejętność rysowania i podobny do mojego światopogląd (tak przynajmniej wnoszę z twoich opinii na forum) - tak, możesz.
  7. Murky

    Szkicen machen

    Mówiłem już, że lubię kobiety, które potrafią rysować? Sam mam problemy z namazaniem prostej kreski od linijki ;P
  8. Eh. jesli ta gra wyjdzie, będzie porażką. Biznes to wredna dziwka i poważaniu ma sentymenty. :/
  9. Szczerze mówiąc wołałbym, żeby BG pozostało we wspomnieniach. Wyobrażacie sobie edycję, która byłaby dostosowana do wymagań dzisiejszego rynku? No właśnie... Tako rzecze mędrzec Cursian
  10. Taaak, ja do dziś pamiętam co przeżywałem wprowadzając ciebie i Brewera:P Szczegóły pominę litościwym milczeniem
  11. Murky

    Seriale fantastyczne

    Cóż, byłem już nazywany satanistą, czarnowidzem, świnią bez serca itd. Dźwignę i to Owszem, wolny
  12. Murky

    Seriale fantastyczne

    Sprawdzaj, nie pożałujesz. Co do deaths note, to jeszcze pamiętam, jak zobaczyłeś na moim laptopie tapete z Ryukiem i zapytałeś co to. Po wyjasnieniach pokreciles głową z politowaniem. Wujek Cursian dobrze chciał, juz dwa lata temu gadal, ale ta dzisiejsza mlodierz nie słucha juz starszych...
  13. Murky

    Seriale fantastyczne

    Nie. Rzecz jest o grupie współczesnych piratów-najemników. Dużo broni, pif-paf, ciekawych osobowości (Revy rządzi) i odrobinę polityki. W dodatku porachunki mafijne i grupa Rosjan - kombatantów z Afganistanu. Jest grubo.
  14. Murky

    Seriale fantastyczne

    A mówił wujek Cursian, obejrzyjcie Deaths Note, to zapomnieli i zignorowali. Dopiero warszafffka cholerna ich przekonała. Phi. Black Lagoon też jest ciekawe.
  15. Już choćby ta pomyłka świadczy o dość kiepskiej kondycji RPG Z drugiej strony, wczoraj dowiedziałem się, że moja wieloletnia znajoma grywa w RPG. W rozmowach nigdy o nich nie wspominałem, bo wychodziłem z założenia, że to sprawa zbyt niszowa, żeby mogła widzieć o czy mówię. Okazało się, że ona myślała dokładnie to samo ;P
  16. Aktualnie męczę God of War Colletion vol. 2, zbieram się powolutku do Demon's Souls, no i niezmiennie grasuję po serwerach Gears of War 3
  17. Jestem zdecydowanym zwolennikiem kinówek. Ten kto widział co Linda zrobił z Kratosem wie o czym mówię... Trzeba jednak zaznaczyć, że polski dubbing w takim Uncharted 2 wypadł świetnie. Szkoda, że to tylko wyjątek potwierdzający regułę.
  18. To bardziej cytat niż parafraza, ale posłużyłem się nim jak metaforą - cholera dużo słów tytułem prostego wyjaśnienia błędu :P
  19. Że tak sparafrazuję słowa elfa z okolic Balmory: "Why walk, when you can ride?" ;) Innymi słowy - skoro Morrowind był dla ciebie pieszą przechadzką trzeba było wsiąść do bolidu o nazwie Mass Effect. Żeby było jasne, ME to świetna gra, po prostu inna niż TES. To trochę jak NFS i Richard Burns Rally jeśli wiecie o co chodzi - dla każdego coś miłego.
  20. Nie jestem do końca pewien czy mówimy o tym samym Morrowindzie. Cóż, czas dyskusję zakończyć bo do konsensusu i tak nie dojdziemy ;)
  21. Wychodzisz z nierealnego punktu widzenia, że cRPG może dorównać swobodą tradycyjnym RPG. Twierdzenie, że zadania w TES (zwłaszcza poboczne)sprowadzają się do"zabij x mobów" to jakieś nieporozumienie...
  22. Jak na moje to gadasz waszmość głupoty. Morrowind (tak jak i Oblivion oraz Skyrim)z natury rzeczy nie może powalać widowiskowością, czy konstrukcją fabuły - świat jest zwyczajnie za duży. Taki urok Sandboxów. Chcesz waszmość fajerwerków, szukaj ich w RPGach innego typu. Dragon Age czy Wiesiek to niezłe przykłady.
  23. Przywykłem już do twojej młodocianej demencji starczej - ty też powinieneś Sonky :D Ja tam wiem kiedy? Podczas jeden z posiadów jakiś czas temu - Brewer ganiał za spódniczkami myśmy debatowali ;) Osobliwe zwyczaje, ja wiem Brewer, chodzi ci zapewne o znane z W3 popijanie z kufelka podczas walki - uwierz mi, znam wielu, którzy grali pod wpływem i na ogół wyglądało to kiepsko ;) Jeden wyjątek: Nimar, druid tank - póki nie pochlał był przeciętny, jeśli miał kilka promili dokonywał cudów. Zakładając, że postać byłaby równie pijana co jej właściciel Koleś mógłby przejść end game'owe raidy sam ;D :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...