Skocz do zawartości

A. Sapkowski quiz


Mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

Nied?ugo powstan? quizy FR i Harrego Pottera :P

BTW. Administrator wzi?? si? za pisanie postów?  :o

A: Maria Barring by?a przez elfów nazywana równie? Sorca.

Kiedy? trzeba, prawda? :> Zadawaj pytanie, bo odpowied? jak najbardziej poprawna ;) - Mrozie

Oj dobra, dobra.

P: Jak w Starszej Mowie brzmi "Bia?y Wilk"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

O: Do odbijania (poch?aniania?) wrogich zakl??. (odpowied? z pami?ci, a nie z netu, jestem z siebie dumny ^^ )

Ogólnie os?abiania wrogich zakl?? - OK, zadawaj pytanie - Shane

P: (przepraszam, nie mog? si? powstrzyma? :P ) Uszkodzenie których nerwów twarzowych podejrzewa? pustelnik u Ciri, gdy ta trafi?a do niego kilka dni po Ekwinokcjum z ran? ci?t? twarzy?

Chyba si? ?le czujesz :P Za kar? specjalnie pod??cz? si? do twojej whisky, o! - Shane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niez?e pytanie :P

[glow=green,2,300]O:[/glow] Odpowiedzi? jest fragment tekstu opowiadania:

"- Brrr... A którego z nich, powiedz, mo?na ukatrupi? za pomoc? zwierciad?a?

-Ka?dego. Je?li waln?? prosto w ?eb. "

;D

[glow=red,2,300]P:[/glow] Z jakimi stworzeniami mylono cz?sto tzw Smoki W?a?ciwe? Wymie? przynajmniej dwie nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O: Jak powszechnie wiadomo, jest to floren nilfgaardzki :) (przynajmniej, je?li chodzi o oficjaln? jednostk? monetarn?)

P: Co? ?atwego, to mo?e kto inny si? przy??czy do zabawy... jak brzmia?o wg. Zoltana prastare krasnoludzkie zakl?cie przeciwko wrogom, wyryte pismem runicznym na klindze sihila?

h?e h?e h?e, tego "zakl?cia" to nie zapomn? nigdy  :D - Shane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Min??y dni, a nikt pytania nie ruszy?, mimo ?e jest takie fajne i ?atwe :P W takim uk?adzie, ?eby quiz nie skostnia?, ja odpowiadam. Pytanie te? od razu zadam, bo odpowiedzi jestem wi?cej jak pewna  ;D

[glow=green,2,300]O:[/glow] Prastare zakl?cie w wolnym t?umaczeniu znaczy?o: "Na pohybel skurwysynom!" xD

[glow=red,2,300]P:[/glow] Jak brzmi nazwa "Wied?min" w starszej mowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...