Invasions, nowy dodatek do Age of Wonders: Planetfall, zapowiedziany na koniec maja!

Związek Gwiezdny nie podniósł się jeszcze po poprzednim ciosie, a tymczasem na horyzoncie pojawia się kolejne zagrożenie. Kolejne rasy wkrótce spróbują zmieść ów sojusz z powierzchni wszechświata Age of Wonders: Planetfall - inwazja rozpocznie się już pod koniec maja!

Wszystko za sprawą świeżo zapowiedzianego dodatku Invasions. Wprowadzi on do gry m.in. dwie nowe, wrogie rasy: zimnokrwistych jaszczuroludzi Shakarn oraz tajemniczych Voidbringerów.

 

Wzburzony po upadku podzielonego Związku Gwiezdnego pył jeszcze nie zdążył opaść, gdy nowa rasa podstępnych zdobywców rusza na podbój galaktyki. Dokonaj niszczycielskiej inwazji, dowodząc siłami bezwzględnej społeczności Shakarn, hołdującej brutalności rasie przebiegłych jaszczuroludzi. Korzystający z technologii holograficznego kamuflażu intruzi tylko czekają, aby za pomocą intryg i dywersji zdezintegrować ostatni bastion ludzkiego oporu. Sabotuj wrogów grą światłem i dźwiękiem, zamieniając ich oddziały w bezładnie rozproszoną masę; przytłocz obrońców bezwzględną siłą inwazji obcych; twórz najmniej oczekiwane sojusze: wybór strategii należy do ciebie. Nie namyślaj się jednak zbyt długo, gdyż nowe katastrofy ekologiczne będą nadchodzić bez zapowiedzi, a przeciwnicy zaczną pojawiać się w niespodziewanych miejscach. Imperium Shakarn jest w pełni gotowe powalić twoich wrogów na łopatki, ale daruj sobie zbytnią pewność siebie: pamiętaj, że największe niebezpieczeństwo często nadchodzi z góry...

Ponadto Invasions wprowadzi do gry jeszcze jedną niezależną frakcję NPC - Therian, nowe misje w kampanii fabularnej oraz nowe miejsca do eksplorowania. Wisienką na torcie jest wielki powrót systemu gglobalnych wydarzeń (tzw. World Events), który w Age of Wonders III cieszył się sporym uznaniem graczy.

Premierą Age of Wonders: Planetfall - Invasions zaplanowano na 26 maja. Więcej informacji o dodatku znajdziecie w najnowszym dzienniku deweloperskim Triumph Studios.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.