Star Kings, nowy dodatek do Age of Wonders: Planetfall, oficjalnie zapowiedziany!

Triumph Studios i Paradox Interactive przedstawili trzecie i zarazem ostatnie rozszerzenie do Age of Wonders: Planetfall, które nosi tytuł Star Kings. Producenci gry zapowiedzieli również dużą, darmową aktualizację dla posiadaczy "podstawki".

Główną atrakcją DLC będzie nowa rasa, The Oathbound, posiadająca własną linie fabularną. Przybysze są dość nietuzinkowi, bowiem najprościej okreslić ich mianem "paladynów pilotujących olbrzymie mechy". Potężne maszyny wyposażone w broń laserową z pewnością przydadzą się podczas wielkiej misji, której celem jest odnalezienie planety Union Prime - miejsca narodzin Gwiezdnej Unii - i ocalenie ludzkości przed zagładą.

Ponadto Star Kings rozszerzy grę o trzy nowe grrupy dzikich istot, a także tzw. Grail Configurations - zupełnie nowe, potężne budowle będące pozostałością po jednej z wymarłych ras. Te oraz inne atrakcje możecie ujrzeć po raz pierwszy na poniższym zwiastunie dodatku.

 

To jednak nie koniec dobrych wieści. Premiera Star Kings zbiegnie się z czasem z nowym patchem do podstawowej części Age of Wonders: Planetfall, który również wprowadzi wiele nowości. Najciekawiej zapowiada się system Galaktycznego Imperium, który pozwoli podbijać nowe planety oraz łączyć technologię zamieszkujących je ras i tym samym znacząco poprawiać swoją pozycję we wszechświecie.

Premierę Age of Wonders: Planetfall - Star Kings zaplanowano na 10 listopada. Warto dodać, że owe DLC jest ostatnim elementem uzupełniającym Season Pass, dlatego jego posiadacze otrzymają dostęp do tego dodatku za darmo.

Więcej informacji o Star Kings znajdziecie w poświęconym mu dzienniku deweloperskim.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.