Invasions, nowe rozszerzenie Age of Wonders: Planetfall, już dostępne!

Wczoraj w sprzedaży pojawił się Invasions - nowy dodatek do Age of Wonders: Planetfall. Rozszerzenie umożliwia podbój kosmosu zupełnie nową rasą Shakarn, a do tego wzbogaca grę o wiele nowych funkcjonalności.

 

Wzburzony po upadku podzielonego Związku Gwiezdnego pył jeszcze nie zdążył opaść, gdy nowa rasa podstępnych zdobywców rusza na podbój galaktyki. Dokonaj niszczycielskiej inwazji, dowodząc siłami bezwzględnej społeczności Shakarn, hołdującej brutalności rasie przebiegłych jaszczuroludzi. Korzystający z technologii holograficznego kamuflażu intruzi tylko czekają, aby za pomocą intryg i dywersji zdezintegrować ostatni bastion ludzkiego oporu. Sabotuj wrogów grą światłem i dźwiękiem, zamieniając ich oddziały w bezładnie rozproszoną masę; przytłocz obrońców bezwzględną siłą inwazji obcych; twórz najmniej oczekiwane sojusze: wybór strategii należy do ciebie. Nie namyślaj się jednak zbyt długo, gdyż nowe katastrofy ekologiczne będą nadchodzić bez zapowiedzi, a przeciwnicy zaczną pojawiać się w niespodziewanych miejscach. Imperium Shakarn jest w pełni gotowe powalić twoich wrogów na łopatki, ale daruj sobie zbytnią pewność siebie: pamiętaj, że największe niebezpieczeństwo często nadchodzi z góry...

Nowa grywalna rasa to jednak nie wszystko. Invasions wprowadza do gry dwie nowe mapy kampanii, niezależną rasę Therian, a także tryb Podbite światy, który wymaga sformowania sojuszu z przeciwnikiem w celu pokonania jeszcze potężniejszego wroga. Ponadto dzięki owemu DLC w grze pojawią się cieszące się dużym uznaniem w Age of Wonders III Globalne wydarzenia. W ich rezultacie gracz będzie musiał poradzić sobie z różnego rodzaju katastrofami naturalnymi - od najazdu piratów po rozbłyski słoneczne.

Wisienką na torcie są najazdy Voidbringerów - kolejnej nowej, całkowicie wrogiej rasy. Ich tajemnicze siły rzucą na imperium gracza masy zniewolonych żołnierzy. Można zniszczyć ich transmitery i zneutralizować astronomicznych rozmiarów armie albo... poddać się, ulec zniewoleniu i podbić wszechświat w imię otchłani.

Age of Wonders: Planetfall - Invasions można już teraz nabyć na Steamie w cenie 71,99 zł. DLC jest również dostępny w ramach Season Passa, w skład którego wchodza również wydany wcześniej dodatek Revelations oraz kolejne, nieujawnione jeszcze rozszerzenie. Ten ostatni można obecnie zakupić w cenie 124,80 zł.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.