"Statek umarłych" - kolejna część cyklu Magnus Chase i bogowie Asgardu - już dostępna!

Tej jesieni na brak interesujacych lektur nie mogą narzekać również młodsi fani fantastyki. Kolejną interesującą pozycją jest z pewnością Statek umarłych Ricka Riordana, który właśnie zawitał do polskich księgarń.

Książka stanowi trzecią część popularnego cyklu młodzieżowego Magnus Chase i bogowie Asgardu. Na polskim rynku ukazała się nakładem wyd. Galeria Książki. Kilka słów wstępu:

 

Loki uwolnił sie z więzów. Z pomocą zastępów olbrzymów i zombi przygotowuje Naglfar, Statek Umarłych, do wyprawy przeciwko bogom Asgardu, która rozpocznie ostateczną bitwę, Ragnarök. Tylko Magnus i jego przyjaciele mogą powstrzymać Lokiego, ale najpierw muszą przepłynąć oceany Midgardu, Jötunheimu i Niflheimu i dotrzeć do Naglfara, zanim będzie gotowy wyruszyć w rejs. Po drodze spotkają zagniewane bóstwa morskie, nieprzyjaznych olbrzymów i złośliwego, ziejącego ogniem smoka. Ale największym wyzwaniem dla Magnusa okażą się jego własne demony. Czy ma w sobie to, czego potrzeba, by przechytrzyć podstępnego boga oszusta?

Więcej informacji na temat najnowszej powieści Ricka Riordana znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.