"Grzechy Imperium" Briana McClellana już w księgarniach!

Stęskniliście się za uniwersum magów prochowych? Najwyższa pora, by wybrać się na kolejną podróż do tego świata. Wszystko za sprawą nowej powieści Briana McClellana pt. Grzechy Imperium.

Książka otwiera zupełnie nowy cykl amerykańskiego pisarz - Bogowie Krwi i Prochu. Szansę na zapoznanie się z nim uzyskaliśmy dzięki Fabryce Słów:

Fatrasta jest pograniczem rządzonym przez gwałt i przemoc. Jego mieszkańcy dopiero staną się narodem, złożonym z przestępców, biedaków szukających szczęścia, odważnych osadników i magów tropiących zabytki przeszłości. Tylko żelazna wola Lady Kanclerz (i jej tajna policja) są w stanie utrzymać pozory porządku w stolicy. Pod powierzchnią spokoju tli się jednak nieustannie płomyk rewolty.

Jedyną obroną przed powstaniem jest przebiegłość i siła. Przebiegłość szpiega, Michela Bravisa, siła szalonego bohatera wojennego Bena Styke i generał Vlory zwanej Krzemień, dowódcy najemników, o przeszłości równie burzliwej jak nastroje w stolicy.

Ale przeszłość prześladuje nas wszystkich...Czy lojalność wytrzyma próbę czasu?
Oto z okowów wyzwolony zostaje upiór stary jak świat. Mieszkańcy Landfall szybko przekonają się, że rewolta to najmniejszy z ich problemów.

Więcej informacji o Grzechach Imperium znajdziecie tutaj.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: