W połowie kwietnia Cassandra Clare powróci z nową serią w uniwersum Nocnych Łowców!

Cykl Dary anioły i wykreowane w nim uniwersum Nocnych Łowców przyniosło Cassandrze Clare globalną sławę. Wkrótce do polskich księgarń zawita pierwszy tom kolejnej serii książek osadzonej w tym samym świecie - Czerwone Zwoje Magii.

Nowa powieść pisarki powstała we współpracy z Wesleyem Chu i otwiera cykl zatytułowany Najstarsze klątwy, który skupia się na przygodach Magnusa Bane'a. Doskonale znany fanom uniwersum mag połączy swe siły z Nocnym Łowcą Alekiem Lightwoodem. Jak czytamy w notce wydawniczej:

 

Jedyne, o czym marzył Magnus Bane, to podróż po Europie z Alekiem Lightwoodem – Nocnym Łowcą, który wbrew przeciwnościom losu w końcu został jego chłopakiem. Jednak gdy tylko para zadomawia się w Paryżu, przybywa stary przyjaciel z wiadomościami o sławiącym demona kulcie zwanym Szkarłatną Ręką. Kult został lata temu założony przez Magnusa dla żartu, teraz pod nowym przywództwem dąży do wywołania chaosu na całym świecie. Magnus i Alec wyruszają w pogoń po Europie, aby wyśledzić Szkarłatną Rękę i ich nieuchwytnego nowego przywódcę, zanim zgrupowanie spowoduje więcej szkód. Magnus i Alec będą musieli zaufać sobie bardziej niż kiedykolwiek – nawet jeśli oznacza to ujawnienie tajemnic, które chcieli zatrzymać tylko dla siebie.

Czerwone Zwoje Magii ukażą się 15 kwietnia nakładem wyd. We need YA! Szczegółowe informacje o książce znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.