"Bitwa Nieśmiertelnych", ostatni tom trylogii Zapiski Stali, od dziś w księgarniach!

Od dziś w księgarniach można znaleźć trzecią i zarazem ostatnią część cyklu Zapiski stali Arkadego Saulskiego. Bitwa Nieśmiertelnych po raz ostatni zabiera czytelników na wyspy Nipponu, gdzie Kentaro i jego wierni druhowie będą musieli stawić czoło siłom Manduków w decydującym starciu.

Finał trylogii ukazał się nakładem Fabryki Słów, która książkę przedstawia w następujący sposób:

 

Śmierć Shughisa nie uratowała Nipponu.

Kotul, młody Chan, jest jeszcze groźniejszy od ojca: rozkochany w wojnie i żądny nowych zwycięstw, ale także mądry i cierpliwy. Nie musi się śpieszyć. Wie, że półmilionowa armia rzuci mu Nippon do stóp. Pierwsi zdrajcy już przyłączają się do Chana i ruszają przeciwko bratnim klanom.

W morzu ognia, krwi i zdrady trwa ostatnia wyspa: twierdza Ten no Iwa, Niebiańska Skała. Siedziba rodu Toyotomi zdaje się ostatnią nadzieją uciekinierów i tych, którzy chcą walczyć przeciwko Mandukom. Daimyo rodu jest młody, ale mądrością i odwagą zdobył już fanatyczną miłość swoich poddanych.

Duch znalazł trzeciego Pana. Wojnę, którą rozpętali ojcowie, skończą teraz synowie. Srebrny Smok zmierzy się z Czerwonym Koniem. Magia, z której upleciony jest Nippon rzuci wyzwanie stalowej pięści Stepów.

Więcej informacji o dzisiejszej premierze znajdziecie na naszej stronie Bitwy Nieśmiertelnych. Przypominamy też o poświęconym książce spotkaniu online z Arkadym Saulskim, które odbędzie się dziś wieczorem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.