Znamy datę oraz pierwszych gości wiosennej edycji Warszawskich Targów Fantastyki

Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią kolejna edycja Warszawskich Targów Fantastyki! Ich organizatorzy podali właśnie datę wydarzenia oraz zaprezentowali pierwszych gości.

Najbliższe WTF-y odbędą się w dniach 15-16 kwietnia w budynku EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Listę potwierdzonych gości wydarzenia otwiera amerykańska pisarka chińskiego pochodzenia Rebecca F. Kuang. Poza autorką Wojen makowych na WTF-ach będzie można spotkać również m.in. Michała Gołkowskiego, Andrzeja Ziemiańskiego i Ewę Białołęcką.

Warto dodać, że w serwisie eBilet ruszyła już przedsprzedaż biletów na wiosenną edycję Warszawskich Targów Fantastyki 2023. Dwudniowe karnety można kupować w cenie 23 zł lub 40 zł. W tym drugim przypadku będzie to tzw. Karnet kolekcjonerski, który poza wejściówką zapewni również przypinkę lub magnes z główną bohaterką wydarzenia, czyli fantastyczną syrenką. Z zakupem tych ostatnich należy się jednak spieszyć, bowiem do sprzedaży trafiło zaledwie 100 sztuk "kolekcjonerek"!

 

Kto zamierza odwiedzić Targi tylko w jeden z dwóch dni, tego zainteresują bilety... cóż, jednodniowe. Normalne bilety można nabyć w cenie 17 zł/dzień. Młodzież do lat 13 może uczestniczyć w WTF-ach za równowartość 12 zł/dzień, podczas gdy do dzieci do lat 7 wejdą na teren imprezy za damor, na tym samym bilecie co ich opiekun.

Kolejne wieści o wiosennej edycji Warszawskich Targów Fantastyki 2023 wkrótce!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.