"Wampiry", druga część cyklu Nekroskop, od dziś dostępna w nowym wydaniu

Dziś do polskich księgarń zawitało nowe wydanie powieści Briana Lumleya pt. Wampiry. Jest to druga część kultowego cyklu grozy Nekroskop.

Za wznowieniem książki stoi wyd. Vis a Vis / Etiuda, które przedstawia tę pozycję w następujący sposób:

 

Życie nie kończy się odkrywa Harry Keogh. Tak samo jak nie ma końca jego walka ze straszliwym złem - wampirami. Umarli żyją w świecie własnych umysłów, ich myśli może poznać i wyrazić jedynie Harry Keogh - NEKROSKOP. Talent Harry'ego jest jednak również jego przekleństwem - poznaje myśli nie tylko zmarłych, zwykłych ludzi, ale także nieumarłych potworów. A ich myśli są absolutnie nie do pomyślenia. Matka Juliana Bodescu zemdlała przy grobie Tibora Ferenczy'ego - wampira. Skażony od urodzenia przez obecność swojego prawdziwego ojca, Julian ulega jego woli i postanawia przy jego pomocy zawładnąć ludzkością. Tylko Harry Keogh, więzień metafizycznej przestrzeni Mobiusa potrafi go powstrzymać. Harry ma jednak olbrzymi problem: nie posiada ciała...

Szczegółowe informacje o książce znajdziecie na naszej stronie nowego wydania Wampirów.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.