Powieść Brandona Sandersona "Oszczędnego czarodzieja poradnik przetrwania w średniowiecznej Anglii" już w księgarniach

W polskich księgarniach można już znaleźć nową powieść Brandona Sandersona pt. Oszczędnego czarodzieja poradnik przetrwania w średniowiecznej Anglii. Ten specyficzny, samodzielny utwór łączy w sobie podróże w czasie, epicką fantasy i... Jasona Bourne'a.

Książka ukazała się nakładem wyd. MAG. Tytułem wprowadzenia:

 

Mężczyzna trafia do średniowiecznej Anglii. Nie pamięta kim jest, skąd pochodzi ani dlaczego się tu znalazł. Ściga go grupa ludzi z jego własnego czasu, a jego jedyną nadzieją na przetrwanie jest odzyskanie wspomnień, znalezienie sojuszników wśród miejscowych, a może nawet zaufanie ich przesądom. Jego jedyną pomocą z „prawdziwego świata" powinien być przewodnik pod tytułem Oszczędnego czarodzieja poradnik przetrwania w średniowiecznej Anglii, ale jego egzemplarz wybuchł w drodze. Nieliczne ocalałe fragmenty dały mu pewne wskazówki co do jego sytuacji, ale czy uda mu się zrozumieć je wystarczająco szybko, by przeżyć?

Więcej informacji o tej nietuzinkowej książce znajdziecie na naszej stronie Oszczędnego czarodzieja poradnik przetrwania w średniowiecznej Anglii.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.