Danielle L. Jensen gościem jesiennej edycji Warszawskich Targów Fantastyki

Organizatorzy jesiennej edycji WTF-ów ogłosili pierwszego z gości bloku literackiego. Okaz8je się, że uczestnicy targów będą mogli spotkać się z kanadyjską pisarką Danielle L. Jensen.

Kanadyjka zasłynęła jako autorka utworów fantasy young adult. Na szerokie wody wypłynęła dzięki bestsellerowemu cyklowu Mroczne Wybrzeża. W jej dorobku znajdują się również Trylogii Klątwy i cykl Królestwo Mostu.

Danielle L. Jensen spotka się z fanami w Warszawie aż dwa razy.

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się w warszawskim Multiplkesie Kinotece i to jeszcze przed samymi WTF-ami. Wydarzenie rozpocznie się 15 września o godz. 12:00 i będzie miało charakter zamknięty, a liczba miejsc zostanie ograniczona. Każda osoba uczestnicząca w spotkaniu będzie mogła przynieść 1 książkę do podpisu. Autorka będzie rozdawała autografy bez dedykacji i personalizacji. Każda osoba, która weźmie udział w spotkaniu, otrzyma jednak autograf.

Drugie spotkanie odbędzie się już w ramach WTF-ów, a mianowicie 16 września o godz. 16:00 w hali Expo XXI. Wydarzenie będzie miało charakter pół otwarty - każda osoba, która zakupi bilet na Targi, otrzyma możliwość wzięcia udziału w spotkaniu oraz sesji autografów, która odbędzie się później. Limit książek na osobę wyniesie 3szt, a dodatkowo pojawi się możliwość otrzymania autografu z dedykacją lub personalizacją. Organizatorzy zastrzegają jednak, że to autorka zdecyduje, w którym momencie zakończy podpisywanie książek; może także podjąć decyzję o zmniejszeniu limitu książek na osobę. Uczestnictwo w spotkaniu i/lub kupienie biletu na Targi Fantastyki nie gwarantuje jednak otrzymania autografu.

Przypominamy, że Warszawskie Targi Fantastyki - Back to School 2023 odbędą się w dniach 16-17 września w Hali Expo XXi w Warszawie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.