Powieść "Aurora: Przebudzenie" duetu Amie Kaufman i Jay Kristoff już w księgarniach

Od dziś w księgarniach można znaleźć nową powieść duetu Jay Kristoff i Amie Kaufman, która nosi tytuł Aurora: Przebudzenie. Otwiera ona nowy cykl sf skupiony wokół Akademii Aurory, szkoły dla przyszłych kadetów ziemskiego wojska.

Książka ukazała się nakładem wyd. MAG. Tytułem wprowadzenia:

 

Jest rok 2380 i kadeci, którzy ukończyli Akademię Aurora otrzymują swoje pierwsze przydziały. Najlepszego ucznia akademii, Tylera Jonesa, dzieli tylko krok od wyboru drużyny swoich marzeń, ale z powodu uporczywej skłonności do szalonych aktów heroizmu ląduje z wyrzutkami, których nikt inny w nie chciał:

zarozumiałą dyplomatką, która ma czarny pas w sarkazmie;

socjopatyczną oficer naukową, która lubi strzelać do współlokatorów;

przemądrzałym geniuszem inżynierii, który ma pretensje do całej Galaktyki;

wojownikiem z obcej rasy, który nie panuje nad gniewem;

zadziorną pilotką, która absolutnie nie leci na dowódcę drużyny – na wypadek gdyby was to ciekawiło.

Jednak to drużyny jest największym problemem Ty'a, tylko Aurora O'Malley, dziewczyna, którą właśnie uratował z przestrzeni między wymiarami. Spędziła w kriokapsule dwieście lat i teraz nie potrafi się odnaleźć. Może jednak okazać się katalizatorem, który wznieci wojnę tlącą się od miliona lat, a składająca się z nieudaczników, wyrzutków i przypadków dyscyplinarnych drużyna Tylera może być ostatnią nadzieją Galaktyki.

Więcej informacji na temat nowej trylogii Amie Kaufman i Jaya Kristoffa znajdziecie na naszej stronie powieści Aurora: Przebudzenie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.