"Katia. Cmentarne love story" pióra Anety Jadowskiej od dziś w księgarniach

Początek listopada zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim fantastycznych książek o mniej lub bardziej upiornym posmaku. Jedną z nich jest Katia. Cmentarne love story spisana ręką Anety Jadowskiej.

W swojej najnowszej powieści Torunianka ponownie zabiera czytelników do znanego i lubianego uniwersum Thorna, w którym tym razem opowiada historię nekromantki, tytułowej Katii.

Wydawca książki, Sine Qua Non, przedstawia ją w następujący sposób:

 

Katia jest nekromantką, odkąd tylko pamięta. Cmentarze, śmierć i zmarli to stałe elementy w jej życiu. Cała reszta, cóż, weszła w fazę chaosu.

Jej bezpieczny i przytulny dom przestał być azylem. Pomysł, by startować w wyborach do Starszyzny Thornu, zaczyna jej się odbijać czkawką. I wszystko wskazuje na to, że musi się przeprowadzić i postawić swoje dotychczasowe życie na głowie. A do tego ktoś wykrada z trumien ciała dziewczynek. Coś, na co nekromantka po prostu nie może pozwolić. Zwłaszcza gdy wytrącona z równowagi bogini daje jej ultimatum.

Czy w tym całym zamęcie Katia ma w ogóle jeszcze czas na sprawy sercowe? Przystojny i nieznośnie uroczy przedsiębiorca pogrzebowy sądzi, że i owszem. Nekromantka i przedsiębiorca pogrzebowy, czy to w ogóle może się udać?

Więcej informacji o tej nietuzinkowej pozycji znajdziecie na naszej stronie powieści Katia. Cmentarne love story.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.