Zapowiedź kolejnej edycji Niuconu

Informacja prasowa organizatorów Niuconu 2011 - PRL:

Czwarta edycja Wrocławskiego Konwentu NiuCon odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia i będzie on w klimatach PRLowskich.
Zdjęcia szkoły już od jakiegoś czasu figurują na stronie, więc można się zapoznać z nią i jej topografią. Nie zabrakło również mapek szkoły.
W celu ułatwienia uczestnikom wejście na teren konwentu szybciej, zmniejszając akredytację do okazania dowodu i podpisu, uruchomiony został system rezerwacji biletowej Rezerwix.
Wejściówka na trzydniowy konwent kosztuje 40zł, a dniówki odpowiedni : piątek -15 , sobota – 25 , niedziela – 10.
Zbieranie atrakcji i Helperów/gżdaczy kończy się z dniem 25 lipca. Aktualne punkty programu już znajdują się na stronie, a ich baza powiększana jest z każdym dniem. Informacja o większych ewentach zostanie podana niedługo.
Zgłoszenia na Cosplay z kolei będą przyjmowane do 7 sierpnia. Dodatkowo Cosplayerzy będą mieli wydzielony osobny Sleep Room wraz z Cosplay place na tyłach auli w którym będą mogli przygotować stroje.
Dla osób chcących w pełni korzystać z konwentu, albo wejść taniej/za darmo proponujemy kontakt z Szefem Technicznym.
Wystawcy mogą się zgłaszać przez formularz kontaktowy i na adres e-mail : wystawcy.niucon[:D]gmail.com . Stoiska znajdować się będą tylko na 1 piętrze, więc decyduje kolejność zgłoszeń. Mapka
Mamy też smutną wiadomość, tj. remont jednego z dwóch boisk przeciąga się i są niewielkie szanse na to było oba były udostępnione, wobec czego najpewniej nie będzie miejsca namiotowego.
Na drugim boisku jednak będzie jednak znajdować się miejsce i na basenik, znaną z poprzednich edycji strzelnicę i zabawy ruchowe.
Odbędą się również Targi Nowej Myśli Technicznej, gdzie zapoznać będzie można się z najnowszymi wynalazkami z kraju, bratnich narodów, a nawet drugiego obszaru płatniczego.
Infolinia, również dla rodziców, tak popularna podczas poprzednich edycji również zostaje uruchomiona. Pytania można zadawać na:

GG: 1026969
Tlen: laureanne
Skype:laureanne667 [tylko pisemnie]
FaceBook/czat : facebook.com/niucon
e-mail: info.niucon[:D]gmail.com

Również poprzez nie można poprosić o nr telefonu np w celu podania rodzicowi jakby miał jakieś pytania.
PS. W odpowiedzi na kilka maili informujemy: tak, papier toaletowy będzie w toaletach, jednak radzimy i tak awaryjnie zabrać ze sobą rolkę [np na wypadek podróży pociągiem]. Co jeszcze warto zabrać? Proponujemy zapoznać się z naszym FAQ. Dla ciekawskich i tych, którzy chcą przybliżyć sobie klimat PRLu, znajduje się mini Słowniczek PRLowski wolnych miejsc będzie w miarę regularnie aktualizowana.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.