Ian McDonald, Nervarien i MKKR3 na Falkonie

Organizatorzy Falkonu 2015 przedstawili kolejnych gości, którzy odwiedzą tegoroczną edycję konwentu. Do Lublina zawitają m.in. brytyjski pisarz Ian McDonald oraz polscy streamerzy: Nervarien i MKKR3.

Kilka słów o nowych gościach:

 

Ian McDonald - Angielski pisarz science-fiction, tworzący w stylu postcyberpunkowym. Zdobywca Nagrody Hugo, wielokrotnie nominowany do innych nagród. Od piątego roku życia mieszka w Belfaście. Rozpoczął pisać fantastykę w wieku 9 lat, pierwszy utwór sprzedał w wieku 22 lat, a od 27 roku życia utrzymuje się z pisarstwa. Jego utwory często rozgrywają się w krajach rozwijających się. W Polsce znany z m.in. takich książek, jak: „Rzeka bogów”, „Dni Cyberabadu”, „Dom derwiszy” czy „Brasyl”.

Damian “Nervarien” Ziaja - streamer, youtuber i komentator rozgrywek w League of Legends. Na Falkonie będzie komentować turniej League of Legends organizowany przez Fantasy Expo.

MKKR3 - streamer, youtube i komentator rozgrywek Hearthstone. Na Falkonie będzie komentować turniej Hearthstone, organizowany przez Fantasy Expo.

Przypomnijmy, że Falkon 2015 odbędzie się w dniach 6-8 listopada w Lublinie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.