Skocz do zawartości

Sonky

Redakcja
  • Postów

    206
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez Sonky

  1. Wygląda jak zwykły paladyn, zapowiadają coś nowego, a i tak moim zdaniem to będzie paladyn. Obym się mylił :P
  2. Sonky

    Skąd jesteś?

    Pamiętam tylko zielony sklep (budynek?) z żółtym napisem PANORAMA ( ) . A resztę zatarł czas. Choć nie, pamiętam kolej, co mnie strasznie intrygowało będąc młodszym. Pierwszy raz, gdy zobaczyłem pociąg :'(
  3. Sonky

    Skąd jesteś?

    Ha! Byłem tam! Swoją drogą fajnie spotkać w internecie ludzi z najbliższej okolicy
  4. Najlepiej by było jakby już nie ciągnęli Gothika tylko wzięli się za coś nowego. Gothic skończył się na dodatku do dwójki, o!
  5. Sonky

    Skąd jesteś?

    Maków Mazowiecki. Czteropak temu, kto wie, gdzie ta mieścina leży (oczywiście bez sprawdzania ). Płock?! Toż to o rzut beretem! Kurdę... może się pospieszyłem z tym czteropakiem? choć okolice typu Przasnysz czy w końcu Ostrołęka są bardziej znane. A najbliżej (ze znanych miast) owemu Makowowi do... Warszawy? 80 kilometrów wszak to godzina jazdy
  6. Może to dziwnie zabrzmi, ale cieszę się z tego faktu po tym, co zrobili Gothicowi.
  7. Ok, w takim razie już się nie czepiam, dawno w ŚPZ nie grałem
  8. To musisz myśleć o czarach dostępnych na poziomie 1. postaci. Chociaż patrzę w instrukcję do ŚPZ i wg. niej kapłan na poziomie 1. dostaje trzy czary 0 poziomu oraz 1+1 pierwszego. Musi mieć czym healować
  9. Nie ja tu jestem od korekty, ale przyczepię się zdania o zaklęciach. O ile dobrze pamiętam, to czary dostępne są również dla Kapłanów, Paladynów i Łowców
  10. Aj, nie rób jeszcze większego smaku ale koniec offtopa, do postaci dorzucę jeszcze Szarleja z Trylogii Husyckiej, pamięta ktoś go jeszcze? Bohater sam w sobie może się nie wyróżniał, ale podobało mi się jego podejście do Reynevana. No i cytat o paraboli ludzkiego życia
  11. Może nieco z innej beczki, ale moim zdaniem trzeba tu wspomnieć Tyriona Lannistera. Cholipka, przeczytałem dopiero Grę o Tron i postać bardzo zapada w pamięć.
  12. Proponuję Guild Wars, chociaż to jest takie pół-płatne MMO ;)
  13. Już otarłem łzy . Cóż... za pomyłkę przepraszam.
  14. Cóż, bronić się nie będę, bo i po co. Terminologii gry nie znam, ale rzeczywiście, nie wiem, gdzie znalazłem, że statek jest "do nabycia".
  15. X-Blades, ale chyba jeszcze wiele dobrych gier mam do zaliczenia.
  16. Powiedziała przedstawicielka płci uważanej za słabszą. Podczas, gdy samce rozprawiają o Narnii i Hobbicie. Wstyd!
  17. Zgłoś do supportu. Całkiem szybko to załatwią :P
  18. Hmm... teraz to już się chyba nie opłaca inwestować w jedynkę. Chyba, że koniecznie chcesz mieć te kilka bonusów w GW 2 :P
  19. Swoją drogą, jeśli ktoś chciałby wrócić do gry, to można pomyśleć o Enklawowej gildii :D
  20. Ed, wskaż mi nie-cukierkowate MMO, które odniosło jakiś większy sukces :P
  21. Szkoda czasu na MMO :P przyznam, że klient leży gdzieś na dysku, ale nigdy nie starczyło mi cierpliwości na "spaczowanie" gry.
  22. Aj, zachęcasz do "Gry o Tron". Cholera, planszówka leży w domu, a książkę zabrał brat (nie, jeszcze nie przeczytałem. Święta, nadchodźcie!) Wracając do tematu, Narnia nie jest zła. Jako książka, którą poczytałbym, na przykład, siedmioletniemu rodzeństwu. Zawsze jakiś początek
  23. Wiesz, dla wielu zaczynających krok ten okaże się za duży
×
×
  • Dodaj nową pozycję...