Jump to content

MG_Wolferin

Members
  • Content Count

95
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MG_Wolferin

• Rank
    Member
  • Birthday 01/11/1992
  1. Szybkie strzelanie [Ogólny] Potrafisz strzelać z broni dystansowej z wyjątkową szybkością. Korzyści: Możesz wykonać jeden dodatkowy atak bronią dystansową na rundę. Ten strzał (lub rzut) korzysta z najwyższej premii do ataku, ale każdy atak w tej rundzie (dodatkowy i wszystkie normalne) mają modyfikator -2 do trafienia. Aby skorzystać z tego atutu, musisz wykonać akcję całorundową. Specjalne: Wojownik może wybrać ten atut jako jeden z dodatkowych atutów wojownika. Postać, która wybierze ten atut, może go użyć pod warunkiem, że nosi lekką zbroję lub żadnej. Pisanie zwojów [Tworzenie p
  2. Podwyższenie czaru [Ogólny] Potrafisz rzucać czar tak, jakby był z wyższego poziomu, niż naprawdę jest. Korzyści: Podwyższony czar ma wyższy niż zwykle poziom (maksymalnie 9). Podwyższenie czaru, w przeciwieństwie do innych atutów magicznych, zwiększa efektywny poziom zmodyfikowanego zaklęcia. Wszystkie efekty, które zależą od poziomu czaru (takie jak rzut obronny, ST i zdolność pokonania mniejszej sfery niewrażliwości), oblicza się w oparciu o podwyższony poziom. Podwyższony czar jest równie trudny do przygotowania i rzucenia, jak każdy czar z poziomu, do którego został podwyższony. Na pr
  3. Dobrze by było Mroziu, ja widać mam niekompletną
  4. Niestety opisów nie ma w grze ani nie znalazłem ich w instrukcji
  5. Ładny perf . Ja się moge pochwalić Eth Tombreaverem, prawie perf. Nie siedziałem na D2 jakieś 2-3 tygodnie, więc nie pamietam dokładnie co tam mam na postaciach ale mój Tombreaver zapadł mi w pamięć 8)
  6. Mi tam się podobała , choć fakt.. bywała irytująca .
  7. Mam wrażenie, że Mroziowi nie o to chodziło. Złożoność charakteru, Viconia była nieobliczalna. Laska wkurzająca się gdy jesteś albo zbyt słodki, albo zbyt zimny . U Aerie i Jaheiry wyglądało to inaczej . Tak btw. Szkoda, że z Nalią nie można było romansować
  8. Tak czytałem inne fora, to Viconia główna faworytka, ehhh . Gust =/= gust
  9. Z tego co pamiętam (bo dawno w Morrowinda nie grałem) to zawsze wybierałem Cesarskiego, sentyment po prostu . Głos w ankiecie oczywiście - Cesarski.
  10. Przyznam, ciekawa tradycja rodzina. Też musze nad taką pomyśleć . Kiedyś synowi/córce przekaże moje podręczniki i książki 8)
  11. Głównym zadaniem MG jest kreowanie świata i sytuacji, nie celu.
  12. ..., ludzie umierali na tysiące chorób, pijana banda gwałciła kobiety po wioskach/lasach/chałupach/karczmach(?), człowiek nie miał nic, a jak miał to mu zabrali - i tak można wymieniać w nieskończoność. Nie cieszyły się poważaniem, tylko budziły strach. Tak samo jak dzisiejsze, kościelne Piekło. Obiecywano raj - Walhalie, Nawie. Już we wczesnym średniowieczu owe druidki/znachorki padały często ofiarami zbrojnych i często musiały wybierać życie pustelniczek. Wtedy natura budziła przerażenie u ludzi, gdyż jej nie znano. Utożsamianie żywiołów z bogami chociażby. Strach nie musi się równać
  • Create New...