Skocz do zawartości

Viear

Użytkownicy
  • Postów

    77
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Viear

  1. Viear

    Czego słuchacie?

    Skoro o Gunsach mowa, dwa kawałki od pana V. Średnim zespołem bym ich nie nazwał, biorąc pod uwagę, że był czas, kiedy nie słuchałem niczego innego. Chłopaki potrafią wciągnąć. Ain't it fun: http://www.youtube.com/watch?v=OEArS2gtYGQ November rain: Anyway, Technical Difficulties faktycznie dobry. Będę miał nowy podkład muzyczny do Tribesa^^
  2. Czemu dysputujecie o całym Orionie, podczas, gdy ja mówię tylko o Alnitaku...? Zmierzam do tego, że gorąco jest pojęciem względnym - nawet jeśli miel te 25*C, jak mówi Zimek, mogli odczuwać upał, bo nie byli przystosowani do takich temperatur. My jesteśmy przyzwyczajeni do wyższych, więc dzisiejsze 40 pod Grunwaldem = ówcześnie 25. Got it?
  3. Skoro kronikarz napisał, że było gorąco, to nasi dzielni rycerze pewnie gotowali się w tych zbrojach. A czy mieli 25, czy 40 stopni w cieniu... who cares? Przypominam, że mówimy o uwadze Bardala, która była jak najbardziej w porządku, a nie dociekamy ile litrów wypocił tamtego dnia Jagiełło, w jakich to było okolicznościach i jaki wpływ miało to na wynik bitwy
  4. Jak to na jakim? Średniowiecza oczywiście^^
  5. Zimek, do każdej ciekawostki historycznej podchodzisz tak sceptycznie?
  6. Viear

    Gra bez MG

    Ktoś jeszcze o tym pamięta?^^
  7. Hyeh, długo jeszcze...? Call mr. Mod, please... Could You...?
  8. Viear

    Miecz

    Witam na Enklawie. Anyway, jeśli coś pominąłem, piszcie tu śmiało. Ten wątek już od początku mnie odstraszał^^
  9. Nabijasz posty? Powiedz, że nie... Anyway, Szczerze odradzam.
  10. Nasz drogi Sebuś uczy się szacunku do starszych, proszę Rudej^^
  11. Ja się zawiodłem kilka lat temu. Nie była to co prawda okrągła rocznica, ale zapewne teraz tym bardziej będzie 'inscenizacja bitwy' przy podkładzie muzycznym z Gwiezdnych Wojen, a nie wojna, rzeź i rąbanka jak wcześniej... btw, 35
  12. Ha! Napiszę kilka* słów więcej na forum, może nastąpi przełom... [wszystkiego razem: 13]
  13. Nie tylko postarasz się być, ale będziesz ;] Nobody else?
  14. Po prostu nie używaj capsa, gdy nie trzeba Może i jestem przeczulonym i anachronicznym ex-modem z minionej epoki^^
  15. Nie krzycz, uszy mnie bolą. Może zainteresuje Cię trylogia "Sabriel", "Lirael", "Abhorsen" Gartha Nixa. Nie czytałem "Malowanego człowieka", więc bazuję na tym, co napisał szati.
  16. Zachęcam do przeglądania recenzji, coś dla siebie na pewno znajdziesz Anyway, nie ograniczaj się do 'szukam czegoś w stylu ..." - bierz wszystko, co dobre. Aha, gdybyś mógł tak zatrzymać ten latający napis, będę wdzięczny. Należę do ludzi, którzy dość szybko dostają oczopląsu, albo rozwalają głową monitor. Dzięki^^
  17. I'll be there! Kay'll be there! Ced'll be there! Raf'll be there! Coby hurtem już sprawę załatwić^^
  18. Straszna łopatologia na końcu. Aż szkoda niektórych nawet dobrych fragmentów, pojawiających się gdzieś tam pomiędzy.
  19. Viear

    Sen

    Miałem Cię zabić za tego posta, ale jakoś nie mam serca... Ty tak na poważnie? Są dwie możliwe ścieżki interpretacyjne: Pierwsza: Tajemnica nie do rozwikłania. Autor zakpił z czytelnika. Jak znam Ceda, trzeba iść tym tropem. Najlepiej z lupą. Taką dużą, by było widać każdą literkę tekstu. Druga: Dziewczynka dostała w żyłę i poszła spać. Mniej lub bardziej dosłownie. Bo wiesz, to nie jest kraj dla starych ludzi, a radzić sobie i tak trzeba. Po prostu czytaj dokładnie i nie będzie problemu
  20. Viear

    Sen

    Że z MOBa - wiem. Chodziło mi o TEGO MOBa. Pusto było, temat Ci rozkręcam ;P
  21. Viear

    Sen

    To było z tego zmasowanego MOBa, prawda? Z tego co Dusze, Chorma, Niepokój i co tam jeszcze... Nu, to Alak już i tak ładnie to skomentował. Po swojemu^^
  22. Viear

    Seriale fantastyczne

    Battlestara oglądałem kilka odcinków. Z remake'u - Starbuck jako kobieta. Yay!
  23. Viear

    Shrek 4.0

    Hm. czyżbym przegapił ten temat? Cóż, mam zaległości... Shrek. Był. Jeden.* Amen. *I oczywiście musieli go zabić przez klonowanie.
  24. Tyle to sam wiem, jadę tylko po to, by Wrocław zwiedzić Ale odpowiedź 'Wszyscy' jest mało satysfakcjonująca, You know...
  25. Jakoś jeszcze nie pojawił się ten temat na forum. Ktoś się wybiera?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...