Skocz do zawartości

Murky

Redakcja
  • Postów

    610
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez Murky

  1. Zgaduję, ze to ktos slawny? Cholera, ja faktycznie jestem zachowany w znajomości kultury.
  2. Hmm. Teoria ciekawa i nawet prawdopodobna, ale zastanawia mnie jedno - on ma kolo 20 lat, a mutacja to kolo 12-13 zazwyczaj ma miejsce. Swoją droga widac, ze wolne, bo pierdolami sie zajmujemy
  3. Jakos tego nie widze. Pomijając kwestię, o ktorej sami wspomnieli (długość sesji), to niepokoi mnie sterowanie - juz w konwersji na pc schrzanili je tak, ze az strach, wiec niewygodne z natury "mobilniaki" wydają sie byc wyzwaniem ponad ich siły. Wyjściem wydaje sie byc stworzenie gry od podstaw, ale pojawia sie pytanie, jak wiele z Dark Souls pozostanie w Dark Souls.
  4. Cóż, takich czasow doczekaliśmy, ze robi sie filmy biograficzne o gołowąsach. Jak tu nie kochać kapitaluzmu? Zarobili miliony na gownianym materiale. sprowadzić ich do kraju i zrobic ministrami.
  5. Murky

    Co myslicie o Hobbicie?

    Nie oglądałem, a ksiazke czytałem dawno, ale z tego co pamiętam nie bylo tam żadnej panny na dłużej, a współczesny film nie przejdzie bez cycków w co drugim kadrze
  6. Niezly sposob, zeby napedzic sprzedaż. Po 2 latach wróci, ogłosi Wielki Powrót, a gowniary popuszcza w majty z radości. Ot, marketing - prawdziwa sztuka.
  7. Jeśli klimat dorównywałby realiom i nie będzie ociekał patosem, bohaterstwem i śmiercią za króla i ojczyznę to więcej niż chętnie. Choć mówiąc szczerze jak zwykle nie ufam "indykom" (naiwni mogą wierzyć w co chcą, ale forsa naprawdę ma OGROMNE znaczenie przy projektowaniu gier). Cóż, poczekamy, zobaczymy. Póki co z ważniejszych RPGowych niezależniaków wyszedł tylko Shadowrun i mówiąc szczerze był taki sobie. Fabuła jechała na 2 oklepanych schematach, turowa walka nie powalała złożonością, a na wszystko nałożyły się bugi (kto naszarpał się z poziomem "Digital World" wie o czym mówię). Żeby było jasne - nie twierdzę, że ta gra to gniot, ale wyraźnie widać po niej braki w budżecie.
  8. Murky

    Ksiażki Fantasy

    Dlaczego ja się zawsze muszę z Tobą zgodzić? To niegodziwe i niezgodne z moim czepialskim usposobieniem. To pewnie ten moj łotrowski urok
  9. Murky

    Ksiażki Fantasy

    Czytalaś Trylogię husycką Sapkowskiego? Ludzie czesto ją pomijają, a to duży błąd. Jesli chcesz zmiany klimatu to polecam Metro 2033 i kontynuację. No, i oczywiście wszystko, co napisał Komuda.
  10. Pfff. Znam takich, ktorzy musza zmartwych wstac po kazdym weekendzie
  11. Witamy forum zarabia kapuchę, wszak milczenie jest złotem
  12. Murky

    Czego słuchacie?

    Ja osobiscie za InFlames nie przepadam - zbyt łzawi są jak dla mnie, ale Slipknot jak najbardziej
  13. Oho, ruski spam nas zaatakowal tramadol to juz przeszlosc
  14. Jeszcze jedno: w ftp nie chodzi nawet o to, że jeśli zapłacisz masz lepsze przedmioty. Problem polega na drobnostkach, które skumulowane doprowadzą każdego do szewskiej pasji. Malutki ekwipunek, ograniczony crafting, dostęp do czatu, liczba instancji, spowolniony przyrost expa itd.
  15. Dokładnie, acz jeśli miałeś do czynienia z większą liczbą MMO, to wiesz zapewne, że na wysokich lvlach zazwyczaj w "darmowych" grach prędzej czy później zapłacisz, albo się zes..markasz. Gier nie tworzy się po to, by świat był lepszym miejscem, ale dla kasy. Jasnym jest więc, że każda gra prędzej czy później sięgnie ci do portfela. Różnica polega na tym, że "darmowe" robią to w białych rękawiczkach. Ja osobiście wolę uczciwe podejście Blizza. Jeśli chodzi o manifestację siły to zgoda - większość może pomarzyć o 7,5 mln. No, może z wyjątkiem World of Tanks, ale to nieco inna broszka.
  16. I chwala im za to. Bądźmy szczerzy, ftp i tak predzej czy pozniej zmusza do płacenia, bo na wyższym lvlu zabawa staje sie zbyt upierdliwa. Pol biedy, jesli jak w swtor mozna kupic wszystko w opcjonalnej subskrybcji. Gorzej, gdy kazdy element nalezy zakupić oddzielnie - wszystko wychodzi duzo drozej. Słowem - brawo blizz.
  17. Murky

    Powrót Wiedźmina!

    Ze 2 pewnie sa w lbn(o ile menele nie przepili), ale nie bede dymal z Dresidolka
  18. Murky

    Powrót Wiedźmina!

    Ja tam poczekam spokojnie i kupię, gdy sprawa troche sie uspokoi. Normalne zrodlo zakupu tez bym chetnie powital.
  19. Murky

    Powrót Wiedźmina!

    Obstawiam, ze oba zajma sie innym etapem z życia Geralta. Co do tłumaczeń, to chyba jakies tam byly, ale wiesiek to dosc specyficzna lektura, a w dodatku zarty i dialogi (polowa atrakcyjnosci ksiazki) straca na tlumaczeniu.
  20. Murky

    Powrót Wiedźmina!

    I to jest główny powod, dla ktorego ksiazka w ogole powstaje. Zeby bylo jasne, nie czynie z tego zarzutu, na jego miejscu sam bym to zrobil.
  21. Murky

    Powrót Wiedźmina!

    Widzę, że moje smsy do panów dotarły Zgadzam się z Sonkym - fragment majtek nie zrywa, ale nie oznacza to ofc, że cała książka będzie zła. Swoją drogą nie jestem pewien, czy Sapkowski nie strzelił sobie samobója - poziom oczekiwań jest taki, że nawet gdyby popełnił arcydzieło ludzie i tak będą stękać. Jak to mówią, poczekamy zobaczymy.
  22. Cóż, jeśli o mnie chodzi, to w wypadku jedynki faktycznie poprawiono grafikę (+/- do poziomu bg2), ale tutaj widzę tylko podbitą rozdzielczość - można to mieć za darmo dzięki modom. Pytanie, czy fani są w stanie zapłacić za kilka postaci i garść nowych questów.
  23. No z 1 strony tak, ale jak zobaczysz takiego klauna to kawy juz nie trzeba. Ogolnie Trevor z gta 5 (znow odwołuje sie do tej serii...) ma do nich najlepsze podejscie. Polecam 1 z minimisji typu Rampage/Rzez:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...