Skocz do zawartości

J.K. Rowling i jej Ttwórczość


Superkarpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei zacz??em czyta? J.K Rowling ?adnych kilka lat po premierze pierwszej cz??ci "sagi". Owszem, wci?gn??a mnie, ale absolutnie nie mam poj?cia, dlaczego. Mo?e podda?em si? ogólnemu tr?dowi? Generalnie ujmuj?c rzecz - czuj? si? troszk? za stary na tego typu powie?ci, niemniej jednak z mi?? ch?ci? zapozna?bym si? z najnowsz? cz??ci?, tym bardziej, ze zarówno film, jak i ksi??ki, nie s? mi obce. Smerfastycznie polecam t? ksi??k? z chocia?by faktu, i? wato si? zapozna? z najnowszymi "kierunkami" mody ogólnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegaj?c od tematu uwa?am ?e Rowling naprawde niesamowicie pisze i zastanawiam sie kiedy nast?pi nast?pny taki prze?om...

Jak wyda wszystkie pieni?dze. Moje zdanie na temat Naczelnej Ksi?gowej M?odzie?y znacie wiec sie nie bede powtarzal - wszystko co chcialem pwiedziec jest w pierwszym watku o Rowling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ujmuj?c rzecz - czuj? si? troszk? za stary na tego typu powie?ci,

Fakt, jeste? za stary ;)

Odbiegaj?c od tematu uwa?am ?e Rowling naprawde niesamowicie pisze i zastanawiam sie kiedy nast?pi nast?pny taki prze?om...

Taki prze?om? Tzn co? Jaka ksi??ka "fantasy" zbije znowu takie szale?stwo w?ród dzieciaków? [mam na my?li obrazy typu: wypuszczono nowego HP, ludzie z dzie?mi stoj? nocami w kolejkach, w sklepie dzieje si? mniej wi?cej to, co w media markt podczas wyprzeda?y...]

Jak wyda wszystkie pieni?dze. Moje zdanie na temat Naczelnej Ksi?gowej M?odzie?y znacie wiec sie nie bede powtarzal - wszystko co chcialem pwiedziec jest w pierwszym watku o Rowling.

Markuszu drogi baaardzo Ci? lubi? :*    ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek nie ma znaczenia w dziedzinie fantastyki...

... a dojrzałość

Trudno się nie zgodzić z zarzutami że kładzie nacisk nie na fabułę itp. a na pieniądze. Jednak to HP rozpoczął rewolucję książkową jeżeli chodzi o młodych ludzi. Część nich się"wygubiła" ale część przeszła na "jasną stronę mocy" i zainteresowała się dogłębnie fantastykę. Nie będę ukrywał żę np. Ja jestem właśnie takim młodym człowiekiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...