Bloom: Memories: więcej informacji o zdolnościach

Jak wynika z ostatniego raportu przez miniony miesiąc producenci Bloom: Memories skupili się na usunięciu z gry najpoważniejszych bugów. Mimo tego znaleźli nieco czasu na dokonanie kolejnych postępów w systemie zdolności, którego omówieniu poświęcono najnowszą aktualizację.

W Bloom: Memories każda istota posiada szereg zmysłów, dzięki czemu może nie tylko zobaczyć postać gracza, ale również wyczuć ją lub usłyszeć. To otwiera wiele nowych możliwości, co obrazują zamieszczone w tekście przykłady. Na jednym z nich postać gracza odwraca uwagę pająka rzucając mu pożywienie, zanim ten go zauważy. A jest to tylko jedna z wielu opcji, dzięki której można unikać walki i przekradać się obok potencjalnych przeciwników!

Ponadto aktualizacja zawiera również przykłady nowych portretów postaci, które pojawią się przy dialogach, a także informacje o najbliższych planach Studio Fawn. Widać, że producenci Bloom: Memories czynią stały progres, lecz do premiery gry wciąż daleka droga. Z pełną treścią aktualizacji możecie zapoznać się tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.